Metsanduse arengukava aastateks 2021-2030

Metsanduse arengukavas

määratakse metsanduse

arengu eesmärgid ning

kirjeldatakse, kuidas

neid saavutada.

 

Lähemalt

Eesti Vabariik 100

Vaata, mida kingitakse
Eesti Vabariigile
100. sünnipäevaks!


Lähemalt »

Metsastatistika

Eestis viib riiklikku ehk statilist metsa-

inventeerimist läbi Keskkonna-

agentuur. Tutvu kõige

värskemate

andmetega.

Lähemalt »

Euroopa maastikukonventsioon

Euroopa maastiku-

konventsioon on

esimene rahvus-

vaheline kokkulepe,

mis käsitleb otseselt

maastikke.

Lähemalt »

Eesti õhukvaliteet

Eesti Keskkonnauuringute

Keskus pakub kõigile

huvilistele võimalust

reaalajas tutvuda

oma kodukoha

õhukvaliteediga.

Lähemalt »

Eelinfo

Neljapäev, 20. detsember 2018

  • Keskkonnaminister Siim Kiisler ja Eesti Vabariigi alalise esinduse EL juures asejuht Clyde Kull esindavad Eestit Austria eesistumise viimasel keskkonnaministrite kohtumisel, kus on kavas saavutada osaline kokkulepe üldises lähenemisviisis keskkonna- ja kliimameetmete rahastuse programmi (LIFE) määruse eelnõu ning kokkulepe üldises lähenemisviisis uute raskveokite CO2-normide määruse eelnõu kohta. Lisaks toimub arvamuste vahetus kasvuhoonegaaside vähendamise pikaajalise strateegilise visiooni teemal. Lõunalaua arutelu teemaks on kemikaalide teemaline REACH määrus (antud teema eest on vastutajaks Sotsiaalministeerium). Lisainfo: Agnes Aaslaid, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik, agnes.aaslaid@envir.ee; 626 2910; 5661 2775

Laupäev, 22. detsember 2018

  • RMK Elistvere loomapargis asuvas aidas MandoTrio toimub algusega kell 15 advendikontsert. MandoTrio on kolmest energiat täis noorest mandoliinimängijast koosnev pärimusklassikat ning omaloomingut viljelev koosseis. Kolm meest, kolm mandoliini ning emotsioone täis muusika.
    Et kohti planeerida, palutakse tulekust teada anda kas telefonidel 525 3395, 676 7030 või e-posti aadressil info.elistvere@rmk.ee, lisainfo: loodusegakoos.ee/sundmuste-kalender/sundmus#1327

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.