Avalik väljapanek

Veemajanduskava, meetmeprogrammi, üleujutusohuga seotud riskide maandamiskava eelnõu avalik väljapanek toimub perioodil 01.05-31.10.2015.  Selle aja vältel on kõikidel võimalus dokumentidega tutvuda nii paberkandjal kui internetis ning esitada oma ettepanekud. Avaliku väljapaneku kohad leiad SIIT.

Eelnimetatud dokumentide arutamiseks ja tutvustamiseks korraldatakse ka arutelusid. Ürituste toimumise info ja päevakava leiad SIIT.

Ennem avalikku väljapanekut läbisid dokumendid kooskõlastusprotsessi. Kooskõlastamise käigus edastatud ettepanekud ja märkused esitati koos dokumentide eelnõudega avalikule väljapanekule.

Esitatud kirjalikele ettepanekutele ja vastuväidetele vastab Keskkonnaministeerium kirjaga kahe kuu jooksul pärast avaliku väljapaneku lõppemist. Põhjendatud ettepanekute ja vastuväidete ning avaliku väljapaneku arutelude tulemuste alusel dokumente täiendatakse.

Esita ettepanek SIIN.

Viimati uuendatud: 23. september 2015

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.