Veemajanduskavade, meetmeprogrammide ja üleujutusohuga seotud riskide maandamiskavade eelnõud

Valminud on veemajanduskavade, meetmeprogrammide ja üleujutusohuga seotud riskide maandamiskavade eelnõud:

Lühikokkuvõte kavade koostamisest

Lääne-Eesti vesikonna veemajanduskava

Ida-Eesti vesikonna veemajanduskava

Koiva vesikonna veemajanduskava

Meetmeprogramm

Vesikondade veeseireprogramm 2016-2021

Üleujutusohuga seotud riskide maandamiskavad

Veemajanduskavu ja selle juurde kuuluvaid meetmeprogramme koostatakse koos üleujutusohuga seotud riskide maandamiskavadega. Dokumentide paralleelne koostamine võimaldab ühtlustada veekogusid mõjutavate meetmete planeerimist ning vältida või leevendada erinevatest eesmärkidest tulenevaid võimalikke konfliktsituatsioone.

Nimetatud dokumentide arutamiseks ja tutvustamiseks teeb Keskkonnaministeerium arutelusid ning kuus kuud kestva avaliku väljapaneku maakonnakeskustes. Veemajanduskava, meetmeprogrammi, üleujutusohuga seotud riskide maandamiskava eelnõu avalik väljapanek toimub 01.05-31.10.2015. Rohkem infot avaliku väljapaneku ja esitatud ettepanekute kohta leiad SIIT.

Kõikidel oli õigus eelnimetatud dokumentide kohta esitada oma ettepanekuid ja vastuväiteid. Põhjendatud ettepanekute ja vastuväidete ning avaliku väljapaneku arutelude tulemuste alusel dokumente täiendatakse. 

Esita ettepanek SIIN

Viimati uuendatud: 23. september 2015

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.