Sa oled siin

Uudised

10.05.2021|Keskkonnaministeerium

Otsime kõige keskkonnasõbralikumat tegu ja ettevõtet

Vaatamata koroonakriisist tingitud ülemaailmsele ebakindlusele tehti läinud aastal Eestis keskkonna heaks palju tähelepanuväärset.
05.05.2021|Keskkonnaministeerium

Keskkonnakäpaks saab kandideerida veel viis päeva

Koroonalainest hoolimata ei ole keskkonnahoidlik mõtteviis kuskile kadunud ja tänavune Keskkonnakäpa konkurss on täies hoos. Kandideerida saab veel 9.
30.04.2021|Keskkonnaministeerium

Valitsus toetas keskkonnamaja ehitust

Valitsus otsustas toetada ja rahastada keskkonnamaja ehitust. Eesti kõige keskkonnasõbralikum riigihoone kerkib Tallinna mereäärsesse kvartalisse.
22.04.2021|Keskkonnaministeerium

Keskkonnahariduskeskused saavad riigilt kriisitoetust


Valitsus otsustas piirangute tõttu kannatanud loodus- ja keskkonnahariduskeskustele jagada 175 000 eurot, sest seoses koroonaviiruse levikuga on keskused olnud suletud ja neil on jäänud tulu saamata.
19.04.2021|Keskkonnaministeerium

Keskkonnasõbralik omavalitsus saab tunnustust taotleda mai lõpuni

Keskkonnaministeerium pikendas keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursile taotluste esitamise tähtaega kuni 31. maini. „Ootame kõiki keskkonnasõbralikke omavalitsusi osalema.
12.04.2021|Keskkonnaministeerium

Noorte keskkonnanõukogu koolitunnid on väga populaarsed

Noorte Keskkonnanõukogu liikmed annavad koolides tunde, kus arutletakse keskkonna murekohtade üle. Veebiloengute sarja on juba registreeritud paarikümmend kooli.
12.04.2021|Keskkonnaministeerium

Keskkonnakäpa ja noorte looduskaitsjate konkurss ootavad kandidaate

Keskkonnasõbralikku haridust tunnustav Keskkonnakäpa konkurss ning kuni 26-aastaste aktiivsete looduskaitsjate tegevuse ausse tõstmiseks mõeldud noore looduskaitsja märgi konkurss otsivad taas väärikaid kandidaate.
17.03.2021|Keskkonnaministeerium

Keskkonnaministeeriumi partnerpäev püstitas osalusrekordi

Keskkonnaministeerium korraldas täna juba traditsiooniks saanud partnerpäeva, millest võttis seekord virtuaalselt osa rekordarv – 230 inimest. Koostööpartnerid said sel päeval ülevaate ministeeriumi tänavustest olulisematest plaanidest.
16.03.2021|Keskkonnaministeerium

Otsime 2020. aasta kõige keskkonnasõbralikumat omavalitsust

Keskkonnaministeerium ja Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) kuulutasid välja keskkonnasõbraliku kohaliku omavalitsuse konkursi.
23.02.2021|Keskkonnaministeerium

Ka viies ÜRO keskkonnaassamblee toimub eestlase (kaas)juhtimisel

Eile alanud viies ÜRO keskkonnaassamblee keskendub üleüldise globaalse looduskeskkonna parandamisele. Seekordne assamblee toimub Norra juhtimisel, kuid asepresidendi roll on eestlase käes.

Lehed

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.