Sa oled siin

Uudised

03.09.2020|Keskkonnaministeerium

Euroopa Liidus keelatakse pliihaavlite kasutamine märgaladel

Täna hääletas Euroopa Liidu REACH* komitee pliihaavlite märgaladel kasutamise keelustamise poolt. Selle järgi ei tohi kahe aasta pärast enam pliihaavleid märgaladel ja märgaladest 100 meetri raadiuses kasutada.
Autor: Tiit Hunt
28.08.2020|Keskkonnaministeerium

Keskkonnaminister: Hiiumaa rebasepoja hukkamine on täiesti lubamatu!

Keskkonnaminister Rene Kokk rõhutab Hiiumaa rebasepoja hukkamise valguses, et sellisel moel loomalt elu võtmine on lubamatu.

11.05.2020|Keskkonnaministeerium

Keskkonnarikkumistega võivad tulevikus hakata võitlema ka vabatahtlikud abiinspektorid

Keskkonnaminister Rene Kokk tegi siseministrile ja justiitsministrile ettepaneku luua võimalused kaasata keskkonnajärelevalvesse vabatahtlikud abiinspektorid.  
Wikipedia
31.12.2019|Keskkonnaministeerium

Jahieeskirja muudatus pikendab metskitsejahti

Keskkonnaminister Rene Kokk allkirjastas jahieeskirja muudatused, kus pikendatakse jahikoeraga metskitsele lubatavat jahiaega ühe kuu võrra varasema 31. detsembri asemel 31. jaanuarini.
24.01.2019|Keskkonnaministeerium

Saaremaa nuhtlusliigile kehtestati suurem küttimisvabadus

Keskkonnaminister Siim Kiisler allkirjastas jahieeskirja muudatuse, millega suurendatakse punahirve küttimist. Seda ennekõike arvukuse langetamiseks ning nonde tekitatud kahjude vähendamiseks.

18.09.2018|Keskkonnaministeerium

Keskkonnaministeeriumi eluslooduse üksuse asekantslerina jätkab Marku Lamp

Keskkonnaminister Siim Kiisler kinnitas keskkonnaministeeriumi eluslooduse üksuse asekantsleri ametisse uuesti Marku Lambi, kes esmakordselt asus sellele ametikohale 2013. aastal.
29.08.2018|Keskkonnaministeerium

Jahieeskirja muudatuste keskmes on šaakalid ja metskitsed

Keskkonnaminister Siim Kiisler kinnitas muudatused jahieeskirjas, millega suurendatakse kahe meie uluki küttimisvõimalusi. Muudatuse keskmes on 2017. aasta loomaks valitud metskits ning 2016. aastal meie jahiulukite hulka arvatud šaakal.
20.08.2018|Keskkonnaministeerium

Veelinnujahi hooaeg tuleb välisjahimeestele teisiti

Esmaspäeval, 20. augustil algab Eestis veelinnujahi hooaeg. Sel aastal on teisiti see, et  välisjahimeestel tuleb enne küttima minekut läbida koolitus.
14.08.2018|Keskkonnaministeerium

Jahindusnõukogu: koertega peetavat šaakalijahti võib varem alustada

Eile keskkonnaministeeriumis kogunenud jahindusnõukogu leidis, et šaakaleid võib edaspidi hakata jahikoeri kasutades küttima kuu aega varem kui seni  ehk  1.oktoobrist.
23.11.2017|Keskkonnaministeerium

Kiisler: päevalimiit ei ole töötav lahendus

Keskkonnaminister Siim Kiisleri kommentaar linnujahi teemal vastusena Eesti Ornitoloogiaühingu 22.11.2017 pressiteatele.

Lehed

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.