Sa oled siin

Ootame tagasisidet aruande kohta

02.07.2020

Keskkonnaministeeriumi tellimusel teostab Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut (KBFI) uuringut „Vesikonnaspetsiifiliste saasteainete nimistu ja keskkonna kvaliteedi piirväärtuste uuendamine“.

Töö eesmärk on ajakohastada kehtiv vesikonnaspetsiifiliste saasteainete nimekiri ja keskkonna kvaliteedi piirväärtused. Vesikonnaspetsiifilisi saasteaineid kasutatakse pinnaveekogumite ökoloogilise seisundi hindamisel.

Töö aruanne koos lisadega on kättesaadav siit: https://www.dropbox.com/sh/h9aj9ciswm094xa/AADsCW0sa4bPivTxKuqC-umna?dl=0

Tagasisidet töö aruande osas ootame hiljemalt 31.07.2020 e-mailidele mariliis.sihtmae@kbfi.ee ja margus.korsjukov@envir.ee

Veel uudiseid samal teemal

27.07.2020|Keskkonnaministeerium

Kohtla-Nõmme endise rehvitehase territooriumil algas jääkreostuse likvideerimine

Täna, 27. juulil algas Kohtla-Nõmme endise rehvitehase territooriumil jääkreostuse ohutustamine. LIFE IP CleanESTi projekti raames eemaldatakse 1200 tonni maapinnal lasuvat õlijäätmete kihti ning selle all olev reostunud pinnas.

17.07.2020|Keskkonnaministeerium

Osaleme partnerina projektis WaterAct „Piiriüleste põhjaveeressursside ühine tõhusam majandamine”

Interreg Eesti-Läti 2014-2020 programmi raames alustas Keskkonnaministeerium partnerina projektis WaterAct – „Joint management of groundwater dependent ecosystems in transboundary Gauja - Koiva river basin“.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.