Sa oled siin

Ootame pakkumisi merekeskkonna kaitse analüüsi tegemiseks

27.05.2019

Keskkonnaministeerium kutsub esitama pakkumist analüüsi „Eesti ametiasutuste vastutus ja kohustused rahvusvaheliste merekeskkonna kaitse konventsioonide rakendamisel ja keskkonnaalase järelevalve meetmed laevadega seotud keskkonnaalase järelevalve teostamisel väljaspool riikide jurisdiktsiooni olevatel merealadel“ koostamiseks.

Pakkumise esitamise tingimused:

Töö teostajal peab olema kõrgharidus keskkonna ja/või õiguse valdkonnas ning ta peab  omama varasemat töökogemust rahvusvahelise mereõigusega seotud valdkonnas. Selle tõendamiseks esitatakse pakkumuses töö teostaja CV. Pakkumiskutsele on lisatud konventsioonide tabel ja lähteülesanne.

Juhul, kui olete sellise teenuse pakkumisest huvitatud, palun saatke kuni ühe A4 leheküljel omapoolne nägemus, kuidas sellist tööd teha ja kuidas tulemusteni jõuda. Samuti palun saatke esialgne hinnang töö võimaliku mahu (töötundides) ja maksumuse (töötunni hind ilma käibemaksuta) kohta.

Töö eest tasutakse vastavalt tehtud tööle arve ja akti alusel.
Leping sõlmitakse pakkujaga, kellel on töö teostamiseks parim kompetents/ettevalmistus (haridus, töökogemus), selge ja arusaadav nägemus töö teostamisest ning soodne töötunni hind.

Pakkumused palume esitada hiljemalt 12. juuniks 2019 allpooltoodud e-posti aadressile. Samale e-posti aadressile võib esitada ka täiendavaid küsimusi.

Lisad (vt paremal): 
- Lähteülesanne
- IMO konventsioonide tabel

 

Agni Kaldma
Peaspetsialist  | Merekeskkonna osakond
Senior Officer | Department of the Marine Environment

+372 526 5815 | agni.kaldma@envir.ee 
Keskkonnaministeerium | Ministry of the Environment of Estonia

Veel uudiseid samal teemal

17.10.2019|Keskkonnaministeerium

Mereuuringulubade menetlusprotsess on alates 1. oktoobrist 2019 muutunud

Teavitame, et 1. oktoobrist 2019.a muutus Eesti territoriaalmeres või majandusvööndis tehtavate mereteaduslike uuringute kohta väljaantavate mereuuringulubade menetlusprotsess välismaistele uurijatele.

18.09.2019|Keskkonnaministeerium

Kutse teabepäevale „Kliimamuutuste mõjudega ja üleujutustega arvestamine planeeringutes“ Tartus, Tallinnas ja Pärnus

Keskkonnaministeeriumi teabepäev 24.oktoobril Tartus, 29.oktoobril Tallinnas ja 31. oktoobril Pärnus

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.