Sa oled siin

Ootame infot Aarhusi konventsiooni rakendamise aruande koostamiseks

01.12.2020

Keskkonnaministeerium peab 2021. aasta aprillis esitama keskkonnainfo kättesaadavuse ja keskkonnaasjade otsustamises üldsuse osalemise ning neis asjus kohtu poole pöördumise konventsiooni (Aarhusi konventsiooni) rakendamise aruande.

Et tagada võimalikult laiapõhjaline kaasatus ja informatsiooni objektiivsus Eesti Vabariigi nimel aruande koostamiseks, palume asjasse puutuvatelt institutsioonidelt infot konventsiooni käsitlevatel teemadel.

Laekunud informatsiooni arvestades töötasime välja aruande esimese versiooni. Juhime tähelepanu, et vastavalt aruande koostamise juhisele on võrreldes eelmise aruandlusperioodiga muudetud ja uuendatud tekst välja toodud track change’is.

Kõigil huvitatutel on aruande esimesele versioonile võimalik esitada märkusi, muudatusettepanekuid ja arvamusi kuni 11. jaanuarini 2021.
Palume esitada kommentaarid Keskkonnaministeeriumi õigusosakonna nõunikule Mari-Liis Kuprile (mari-liis.kupri@envir.ee).

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.