Sa oled siin

Keskkonnaminister sõidab visiidile Rootsi

05.08.2014

Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus sõidab täna visiidile Rootsi. Pentus-Rosimannus kohtub visiidil Rootsi keskkonnaministri Lena Ekiga, kellega arutatakse Euroopa Liidu kliimaläbirääkimiste ettevalmistusi, Läänemere puhtuseks vajalikke tegevusi ning võimalusi suurendada materjali ringlussevõttu ja prügi liigiti kogumist.

Pentus-Rosimannus tutvustab Rootsi kolleegile Eesti kogemusi e-teenuste arendamisel. "Ressursisäästuks on mõistlik kasutada kõiki võimalusi, ka esmapilgul ebatraditsioonilisi. Näiteks digiallkirja kasutamine võimaldab Eestis kokku hoida igas kuus umbes Eiffeli torni kõrguse paberikuhja, lisaks terve töönädala jagu aega aastas," rääkis keskkonnaminister Pentus-Rosimannus.

Eesti keskkonnaminister kohtub ka Rootsi Keskkonnainstituudi juhtidega, kellega arutatakse koostöö võimalusi. Samuti külastab minister Rootsis Hammarby Sjöstadi, mis on kujundatud ressursisäästlikuks ja keskkonnasõbralikuks piirkonnaks.
 

(5.08.2014)

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.