Sa oled siin

Keskkonnaministeerium küsib kalastajate arvamust

10.06.2019
kalur mere ääres

Keskkonnaministeerium on tellinud seoses teadus- ja harrastuskalapüügi andmekogu (TEHA), ehk kalastajatele tuttavama nimega - kalanduse infosüsteemi nüüdisajastamisega ärianalüüsi.

Analüüsi käigus uuritakse kas ja kuidas on võimalik teha kalastajatele paremini kättesaadavaks harrastuskalapüügiõiguse (kaasa arvatud kalastuskaardi) soetamise ja aruannetega seonduvat.

Selleks, et välja selgitada kasutajate arvamusi, vajadusi ja ettepanekuid, kutsub Keskkonnaministeerium kõiki kalastajaid osalema küsitluses, mis on leitav veebileheküljelt:
https://www.surveymonkey.com/r/kalastajad (eesti keeles)
https://ru.surveymonkey.com/r/kalastajad_Vn (vene keeles)

Küsitlusele vastamine ei tohiks võtta kauem aega kui 20 minutit ning seda hoitakse huvilistele avatuna käesoleva aasta 21. juunini.

Tule ja anna enda panus uuendatava infosüsteemi loomisse.

Veel uudiseid samal teemal

14.10.2019|Keskkonnaministeerium

Täna alanud kalandusnõukogul selguvad Läänemere järgmise aasta kalakvoodid

Täna algas Luksemburgis Euroopa Liidu ministrite kalanduse ja põllumajandusnõukogu, mis päädib 2020. aasta Läänemere kalakvootide kinnitamisega.

10.10.2019|Keskkonnaministeerium

Head uudised Loode-Atlandilt: Eestile taasavati sealne krevetipüük

Möödunud nädalal toimunud Loode-Atlandi Kalandusorganisatsiooni (NAFO) koosolek tõi Eestile kauaoodatud rõõmusõnumi. Nimelt, üle pikkade aastate on krevetivaru taastunud ja järgmisel aastal on Eestile taas sealne krevetipüük avatud.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.