Sa oled siin

Ülevaade olulistest veemajandusprobleemidest


Ülevaade olulistest veemajandusprobleemidest on informatiivne dokument, mille põhjal ootab Keskkonnaministeerium tagasisidet või vastuvväiteid tõstatatud probleemide kohta ning ettepanekuid nimetatud probleemide kõige mõistlikumaks lahendamiseks.

Ülevaade on koostatud veemajanduskavade ettevalmistamise raames. Vesikonna veemajanduskavade eelnõud tehakse avalikkusele kättesaadavaks 2008. a. detsembris. Vesikonna veemajanduskavade 6 kuud kestev avalik väljapanek toimub 2009. aasta suvel. Vesikonna veemajanduskavad on plaanis kinnitada iga vesikonna kohta 2009. aasta detsembris.

Ülevaade olulistest veemajandusprobleemidest aitab selgitada probleeme, mida plaanitakse veemajanduskava rakendamisega lahendada. Ülevaade on suunatud kõikidele huvitatud osapooltele, kes soovivad saada teavet veemajandusprobleemidest.
 

 

 

 

Viimati uuendatud: 22. märts 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.