Sa oled siin

Teeme Ära maailmakoristus

Projekti elluviija: Sihtasutus Teeme Ära

2012
Maksumus: 598 020 eurot
Periood: 2012–2013 
Eesmärk: World Cleanup 2012
Tegevused: World Cleanup 2012 korraldamiseks vajalikud tegevused, sh teavitustööd, kommunikatsioon, koristuspäevade ettevalmistamine ja läbiviimine (sh RIO+20 konverentsi koristuspäev), kokkuvõtete ning analüüside tegemine.

2015
Maksumus: 200 000 eurot
Periood: 2015–2016 
Eesmärk: World Cleanup 2015 ja tegevused Afganistanis
Tegevused:
World Cleanup 2015 tegevused:

IT-lahenduste väljatöötamine: prügikaardi arendamine ning riikide põhise jäätmevoogude andmebaasi täiendamine veebikeskkonnas; prügikaardi sidumine riigipõhiselt riikide kodulehtedega, uue kodulehe/infosüsteemi loomine Let’s Do It World jaoks ja seda toetav lihtsalt integreeritav ja kasutatav template kasutamiseks võrgustiku riikides; pidev võrgustiku riikide IT-alane nõustamine ja vajadusel toetamine.
Teeme Ära organisatsiooni juhtimine ja tugiteenused: organisatsiooni juhtimiseks kahe töötaja töötasu, kontoripinna rent, osalemine koristuspäevadel ja muudel Let’s Do It World võrgustiku juhtimise seisukohalt olulistel sündmustel väljaspool Eestit, turundus- ja kommunikatsioonialane toetus võrgustiku riikidele.
Tegevused Afganistanis koristuspäevaks: provintside meeskondade koolitamine ja arendamine; meeskonna juhtimine ja tugiteenused; tegevuskulud – materjalid, meedia ja muud seotud kulud.

Aruanded: Projekti vahearuanne esitati 31.08.2015 ning lõpparuanne 2016. aasta aprillis.

2017
Maksumus: 349 400 eurot
Periood: 2017 
Eesmärk: World Cleanup 2018 ettevalmistavad tegevused. Sihtasutus Teeme Ära tegevuste ja prügikoristuse kaudu kasvav teadlikkus aitab vähendada kliimasoojenemise riski arengumaades.
Tegevused: Prügikaardistamise rakenduse ja visualiseerimise platvormi välja töötamine ja Let’s Do It World Tallinna peakorteri töö rahastamine, mis toetab Let’s Do It World võrgustikku kuuluvaid arengumaade tiime, koristusaktsioonide ettevalmistamist ja läbiviimist neis maades IT ja kommunikatsioonivahenditega ning pakub arengumaade tiimijuhtidele pidevat nõustamist.

Aruanded: Projekti lõpparuanne esitati oktoobris 2017.

Lisainfo Let’s Do It World kodulehelt.

Viimati uuendatud: 16. jaanuar 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.