Haldusala pressikontaktid

SA Erametsakeskus

Anniki Leppik, kommunikatsioonijuht

anniki.leppik@eramets.ee
5309 8907

Keskkonnaagentuur

Valdo Jahilo, pressiesindaja

valdo.jahilo@envir.ee

Keskkonnaamet

Andri Küüts, avalike suhete nõunik

andri.kuuts@keskkonnaamet.ee
680 7440, 5745 0032

Keskkonnainspektsioon

Leili Tuul, nõunik

leili.tuul@kki.ee
696 2227

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus

Kati Raudsaar, kommunikatsioonijuht

kati.raudsaar@kik.ee
627 4330, 525 8569

Loodusmuuseum

Kätlyn Metsmaa, kommunikatsioonijuht

katlyn.metsmaa@loodusmuuseum.ee
641 1739, 5698 0425

Maa-amet

Karmen Kaukver, avalike suhete nõunik

karmen.kaukver@maaamet.ee
665 0630

Riigimetsa Majandamise Keskus

Sille Ader, kommunikatsiooniosakonna juhataja

sille.ader@rmk.ee
5666 5896

Marina Poltavtseva, kommunikatsiooni projektijuht (venekeelne sihtgrupp)

marina.poltavtseva@rmk.ee
676 7318, 520 0318

 

Viimati uuendatud: 21. mai 2020

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.