Sa oled siin

Avalik teave

Dokumendiregister ja teabenõude esitamine

Keskkonnaministeeriumi dokumendiregistri avalikus vaates on võimalik tutvuda ministeeriumi tegevuse käigus loodud või saadud dokumentidega. Juurdepääsupiiranguga dokumentide dokumendiregistris ei näe ning nende kohta on avalikustatud ainult registreerimisandmed.
Kui te otsitud dokumenti ei leia, palume esitada teabenõude, sest dokument võib puududa avalikust registrist tehnilisel põhjusel.

Digitaalselt allkirjastatud dokumentide vastuvõtmine

Keskkonnaministeerium võtab vastu digitaalselt allkirjastatud dokumente. Dokument peab vastama .rtf või .pdf vormingule.

Keskkonnaministeeriumisse saadetava digitaalselt allkirjastatud dokumendi mahu piirang on 7 MB.

Riigihanked
 

 

Olulisemad Keskkonnaministeeriumi tegevusvaldkondi puudutavad õigusaktid on kättesaadavad ka ministeeriumi koduküljel tegevusvaldkondade kaupa (vastava valdkonna all rubriigis "Õigusaktid").

Puhkuste ja lähetuste korraldustega on võimalik tutvuda Riigitöötaja Iseteenindusportaali kinnitusdokumentide avalikust registrist.

 

Avalikud teenused (load, tunnistused jms)

 

Viimati uuendatud: 5. aprill 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.