Läänemere õppematerjalid

Läänemerd tutvustav õppematerjal "Asjade isand"
("Lord of the Things")

Julgustamaks õpetajaid koolitundides veelgi enam Läänemere kaitset puudutavaid teemasid käsitlema, on Helsingi Komisjoni (HELCOM) poolt valminud 11-13-aastastele lastele õppematerjal „Asjade isand”.  Õppematerjal koosneb filmist „Asjade isand”, mis jutustab loo sellest, kuidas me kõik saame terve Läänemere saavutamisele kaasa aidata, ja eesti ning inglise keelsest juhendmaterjalist õpetajatele.

Juhendmaterjalis on lihtsalt ja arusaadavalt lahti seletatud filmis kasutatav spetsiifiline terminoloogia ning see aitab õpetajatel keerulisi termineid õpilastele tõhusamalt selgitada. Ühtlasi sisaldab õppematerjal mängulisi ülesandeid, mis annavad õpilastele julgust nii eesti kui ka inglise keeles Läänemere kaitse teemade üle arutleda.

 

Viimati uuendatud: 22. märts 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.