Kesk-Läänemere koostööprojekt GES-REG

Keskkonnaministeerium osaleb Kesk-Läänemere INTERREG IV A programmi GES-REG (Good Environmental Status through Regional Coordination and Capacity Building) projektis partnerina ning oli ka projekti üheks algatajaks ja ettevalmistajaks, tuues omavahel kokku ühist mereala omavad partnerid naaberriikidest.

Projekti peamine eesmärk on toetada Merestrateegia Raamdirektiivi sidusat ja koordineeritud täitmist Läänemere kesk- ja kirdeosas – Soome lahes, Läänemere avaosas ja Liivi lahes. GES-REG projekt parandab piirkonna merekeskkonna majandamist läbi teavitustegevuse.

Projekti sihtrühmaks on peamised huvigrupid keskkonnainstitutsioonidest, instituudid, mis tegelevad mereseire ja seisundi hindamisega, HELCOM ning kõik teised teemast huvitatud. GES-REG projekti kestvus: 01.06.2011 – 31.12.2013.

Projekti toetavad:

Keskkonnainvesteeringute Keskus
Central Baltic Interreg IV A Programme 2007-2013
EU European Regional Development Fund

 

Viimati uuendatud: 22. märts 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.