HOLP ja Baltic Master II

Vabariigi Valitsus kinnitas (Vastu võetud 04.08.2011 nr 340) korraldusena "Siseministeeriumi juhtimisel koostatud hädaolukorra lahendamise plaanide kehtestamine" muude plaanide (kokku 13 plaani <<<siseminni link>>>) seas ka "Ulatusliku mere- või rannikureostusest põhjustatud hädaolukorra lahendamise plaani" (HOLP)"

Saare maavalitsus osales EL Läänemere regiooni programmi 2007-2013 raames algatatud projektis Baltic Master II ”Maritime Safety – Transport and Environment in the Baltic Sea Region”, mille üks eesmärke oli koostada reageerimisplaan Saare-, Hiiu-, Lääne- ja Pärnu maakondade kohalikele omavalitsustele ning ühiskondlikele organisatsioonidele ja vabatahtlikele naftareostuse likvideerimiseks rannikualadelt.

Ettekanded tegid riigi poolt reostustõrje ülesandega tegelevad ametkonnad: Keskkonnaministeerium, Keskkonnainspektsioon, Politsei- ja piirivalveamet, Päästeamet ja Keskkonnaamet.

Seminaril tutvustati Baltic Master II projekti raames koostatud soovituslikku Juhendit Kohalikele omavaliitsustele, maakondadele koostööks naftareostuste ohjajatega.

Seminari materjalid

 

Viimati uuendatud: 22. märts 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.