Tulevased ressursitõhususe infoseminarid

Ettevõtete ressursitõhususe meetme abil suunatakse Euroopa Liidu struktuuritoetuste vahenditest ligi 110 miljonit eurot Eesti tööstuse ressursitootlikkuse kasvu.  See annab ettevõtjatele võimaluse välistoetuse toel oma tootmistegevused süsteemselt läbimõelda ning investeerida tootmise efektiivsust suurendavatesse lahendustesse. Meetme tegevuste alla kuulub ka ettevõtete teadlikkuse suurendamine meetme ja ressursitõhusate lahenduste vallas. Tegevuste sihtgrupiks on kõik ettevõtted fookusega väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetele ning töötlevale tööstusele.

„Ettevõtete ressursitõhususe“ meetme raames viib Keskkonnaministeerium koostöös Nordic Energy Solutions ja Hoiame Kokku Grupiga taaskord läbi personaalseid teemakohaseid konsultatsioone. Kevad 2018 tehakse 50 tasuta konsultatsiooni.

Konsultatsioonide eesmärk on tutvustada mäe- ja töötleva tööstuse ettevõtetele (põhitegevusvaldkond EMTAK B ja C) ressursitõhususe meedet ja selle võimalusi.

Valdkonnaspetsialist toob kohtumise käigus välja, kuidas konkreetne ettevõte enda tootmises saaks tõsta ressursside kasutamise efektiivsust ning millele ja kuidas meetme raames toetust taotleda.

Konsultatsioonid toimuvad ettevõtetes kohapeal ja on tasuta!

Lisainfo


 

Jaana Merisaar

keskkonnakorralduse osakonna projektijuht

jaana.merisaar@envir.ee
626 0746

 
 
 

 

Viimati uuendatud: 3. mai 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.