Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (26.02.2018 - 04.03.2018)

Keskkonnaministeerium
Teisipäev, 27. veebruar 2018

27. veebruarist 2. märtsini toimub Loodusmuuseumis taas 1.-3. klassi õpilastele suunatud laager "Kaheksa ühe hoobiga". Laagriprogrammi panevad kokku kaheksa muuseumi ja keskust ning igal päeval on käsitlusel väga erinevad teemad.

Lisainfo: www.loodusmuuseum.ee

Kolmapäev, 28. veebruar 2018

Algusega kell 11 toimub Tallinnas hotelli Park Inn by Radisson Meriton (Toompuiestee 27/Paldiski mnt 4) konverentsikeskuses põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava 2030 avaüritus.

Lisainfo Maaeluministeeriumi kodulehelt: https://www.agri.ee/et/pollumajanduse-ja-kalanduse-valdkonna-arengukava-...

 

Algusega kell 17.00 toimub Iisaku Rahvamajas Alutaguse rahvuspargi loomist käsitlev avalik arutelu, kuhu on oodatud kõik huvilised. 

 

Algusega kell 18 toimub Otepää loodusõhtu paigavaimust, kultuuripärandist ja selle müümisest Otepää looduskeskuses (Kolga tee 28). Haanjamaa on end turismipiirkonnana järjest enam ja aktiivsemalt esitlemas kultuuripärandi kaudu: suitsusaun, toidupärand, keelemurre, muusika. Haanjamaa elanik ja ettevõtja, Keskkonnaameti looduskasutuse spetsialist Pille Saarnits räägib, mis on kodupaik, pärandmaastik ja kultuuripärand ning millised ohud ja võimalused kaasnevad kultuuripärandi kaubaks tegemisega.
Lisainfo Keskkonnaameti kodulehel https://www.keskkonnaamet.ee/et/node/3395.

Neljapäev, 1. märts 2018

1. märtsil on Eesti Loodusmuuseumi Öökulli akadeemias külas eesti luuletaja, esseist ja tõlkija Hasso Krull. Kell 18 algava loodusõhtu teemaks on looduse loomine ning juttu tuleb mütoloogiast ja aja seostest, loomisest, loodusest ja ürgolenditest.

Lisainfo: www.loodusmuuseum.ee

Laupäev, 3. märts 2018

Igal laupäeval ja pühapäeval kell 11 ootab Eesti Loodusmuuseum kõiki perehommikutele. Märtsikuu esimesel nädalavahetusel on perehommikute teemaks rähnid. Kõneleme millised rähniliigid meil Eestis elavad, kus neid kuulda võib, milline on nende elu-olu ja palju muud põnevat.
Lisainfo: www.loodusmuuseum.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.