Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (19.11.2018 - 25.11.2018)

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 19. november 2018

• Brüsselis toimub 19.-20. novembril EL põllumajandus- ja kalandusnõukogu, kus osaleb Keskkonnaministeeriumi kalavarude osakonna juhataja Kaire Märtin. Lepitakse kokku süvaliikide 2019. ja 2020. aasta kalapüügikvoodid.
Lisainfo: Kadri Kauksi, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna peaspetsialist, kadri.kauksi@envir.ee; 5330 3448

• Algusega kell 15 toimub Hargla külas, Valgamaal RMK kõrgendatud avaliku huviga ala kaasamiskoosolek. Kogunemine Hargla külas Ojaperve kinnistul. Lisainfo: RMK Valgamaa metsaülem Risto Sepp, risto.sepp@rmk.ee.

Teisipäev, 20. november 2018

• Tartus toimub 20.-23. novembril Eesti ja Venemaa kohtumine 2019. aasta Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järve kalakvootide ning püügitingimuste üle. Kohtumist juhib Keskkonnaministeeriumi asekantsler Marku Lamp. Keskkonnaministeeriumist osalevad nõunik Liivika Näks ja peaspetsialist Tiina Tees.
Lisainfo: Kadri Kauksi, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna peaspetsialist, kadri.kauksi@envir.ee; 5330 3448

• Algusega kell 10 toimub Tähtveres, Tartumaal RMK kõrgendatud avaliku huviga ala kaasamiskoosolek. Kogunemine Tähtvere lõkkekoha parklas. Lisainfo: RMK Tartumaa metsaülem Toomas Haas, toomas.haas@rmk.ee.

Kolmapäev, 21. november 2018

• Algusega kell 14 toimub Kiidjärvel, Põlvamaal RMK kõrgendatud avaliku huviga ala kaasamiskoosolek. Kogunemine Kiidjärve raudteejaama bussipeatuses/ RMK Kuklaseraja parklas. Lisainfo: RMK Põlvamaa metsaülem Tiit Timberg, tiit.timberg@rmk.ee.

• 21. novembrist on taas külastajale avatud Eesti Loodusmuuseumi II korrusel olev püsinäituse saal. Uus väljapanek tutvustab Eesti soode tekkelugu ja elu-olu tänasel päeval, aitab selgeks saada eriilmelised soode tüübid, seletab soode olulisust ja rolli ning annab ka juhiseid, kuidas nendes iidsetes ning unikaalsetes maastikes liikuda. Lisainfo: Kätlyn Metsmaa, Eesti Loodusmuuseumi kommunikatsioonijuht, katlyn.metsmaa@loodusmuuseum.ee, 522 7894

Reede, 23. november 2018

• Algusega kell 12 toimub Koorastes, Põlvamaal RMK kõrgendatud avaliku huviga ala kaasamiskoosolek. Kogunemine RMK Kooraste metsamaja juures. Lisainfo: RMK Põlvamaa metsaülem Tiit Timberg, tiit.timberg@rmk.ee.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.