Keskkonnaministeeriumi valitsemisala arengukava 2018-2021

Keskkonnaministeerium on Eesti keskkonnavaldkonna eestvedaja, kelle põhieesmärk on puhas elukeskkond, keskkonnateadlikud inimesed, säilinud loodusväärtused ja loodusressursside jätkusuutlik kasutamine. 

Keskkonnaministeeriumi valitsemisala arengukava 2018-2021 hõlmab ministeeriumi ja tema valitsemisala kõiki tegevusvaldkondi ning meetmeid. Arengukava on kinnitatud keskkonnaministri 29.05.2017 käskkirjaga nr 607 ning selle lisast on leitav „Keskkonnaministeeriumi valitsemisala personalistrateegia“.

Tegevuskava täitmise aruanne


Keskkonnaministeeriumi valitsemisala 2017. aasta tegevuskava täitmise aruanne

Keskkonnaministeeriumi valitsemisala 2017. aasta tegevuskava täitmise aruande lisa

Arengukavas kirjeldatakse organisatsiooni tegevuse aluseid ja strateegilist raamistikku ning valitsemisala asutuste panustamist tulemusvaldkonda Keskkond läbi kolme alavaldkonna, mille alaeesmärgid on:"

  • tagatud on keskkonna ja elurikkuse kaitse;
  • tagatud on jätkusuutlik ja tõhus keskkonnakasutus;
  • organisatsiooni juhtimine on efektiivselt korraldatud ja ressursse kasutatakse optimaalselt.

 

 

Viimati uuendatud: 8. juuni 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.