Sa oled siin

Ajagraafik ja tööplaan (VMK)

Alates 22. maist kuni 22. novembrini 2018 toimus veemajanduskava, meetmeprogrammi ja üleujutusega seotud riskide maandamiskava koostamise ajagraafiku ja tööplaani avalik väljapanek Keskkonnaameti kontorites ning Keskkonnaministeeriumi veebilehel.

 

Avaliku väljapaneku ajal oli kõikidel isikutel õigus esitada ajagraafiku ja tööplaani kohta ettepanekuid ja vastuväiteid.

Veemajanduskavade koostamise ajagraafik ja tööplaan koostatakse veeseaduse § 3 20 lõike 5 punkti 1 kohaselt.

Dokumendis esitatakse info nimetatud kavade sisu, eesmärkide ja koostamise protsesside kohta. Tuuakse välja tööplaani tegevusetapid ning tegevuste ajaline järgnevus ja kestus. Samuti sisaldab dokument kavade avalikustamise ja kaasamise meetmeid. 

Ettepanekuid ja vastuväiteid ajagraafiku ja tööplaani kohta sai esitada 22.maist kuni 22.novembrini 2018 kirjalikult info@keskkonnaamet.ee või keskkonnaministeerium@envir.ee.

 

 

Aastateks 2021-2027 koostatava veemajanduskava, meetmeprogrammi ja üleujutusega seotud riskide maandamiskava koostamise ajagraafik ja tööplaan ning sellega seotud dokumendid:


1. Ajagraafik ja tööplaan (1,36 MB)
2. Omavalitsusüksuste loend (exeli fail suurusega 25,17 KB)
3. Avalikkuse kaasamise tegevuskava (627,29 KB)
4. Ülevaade avalikustamisest (329,27 KB)

 

Viimati uuendatud: 8. veebruar 2019

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.