MPP 2050 eelnõu avalik arutelu

Keskkonnaministeerium korraldas 2. märtsil 2017. aastal kell 10-12 Tallinna Tehnikaülikooli (Ehitajate tee 5, Tallinn) auditooriumis SOC-209 avaliku arutelu, kus tutvustati arengudokumendi „Maapõuepoliitika põhialused aastani 2050“ eelnõule laekunud ettepanekuid ja nende kohta kujundatud seisukohti. Arutelu oli jätkuks 31. jaanuaril KUMU kunstimuuseumis toimunud eelnõu tutvustusüritusele „Maapõue heaperemehelik kasutamine: visioon 2050“.

Tallinna Tehnikaülikoolis olid kohal dokumendi koostamises osalenud võtmeisikud, kes selgitasid tehtud valikuid ja vastasid kõigi küsimustele.

 

Taust

Arengudokument "Maapõuepoliitika põhialused aastani 2050" annab pikaajalised suunised ja põhimõtted maapõue puudutavate otsuste jaoks. Dokument käsitleb kogu maapõue potentsiaali, st lisaks maavaradele ka potentsiaali nt ehituskeskkonnana, energiaallikana (maapõuesoojus), põhjavett ja maatuge.

 

Viimati uuendatud: 22. märts 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.