Keskkonnaotsuste infosüsteem
See leht koondab laiemale avalikkusele teabe EELISes hoitavate loodusandmete kohta. Siin on võimalik teha otsinguid teatud objektide andmete kohta otse EELISe andmebaasist. Siia ei kuvata siiski kogu infot, mida EELIS sisaldab, vaid ainult teatud osa sellest. Lisaks andmetele on siin lehel võimalik lugeda ja vaadata EELISe andmestikul põhinevaid statistilisi analüüse ning erinevaid objektitüüpe kirjeldavaid ja seletavaid artikleid.
Metsaportaal
Kalaluba
Suur-Ameerika 1
10122 Tallinn
Telefon: (+372) 626 2802
Faks: (+372) 626 2801
E-post: [email protected]
Registrikood: 70001231
Kliimaministeerium asub Ministeeriumite ühishoones, Suur-Ameerika 1, Tallinn
Kristen Michal
kliimaminister |
|
Aveliina Helm
ministri teadusnõunik |
5553 8679 |
Risto Kaljurand
ministri nõunik |
605 4472 |
Eliise Kuus
ministri nõunik |
605 5906 |
Maarja Kilter
juhataja |
626 2932 |
Kadi Kuusemäe
siseaudiitor |
626 0750 |
Kristi Graf
siseaudiitor |
626 2970 |
Bernd Rannamägi
siseaudiitor |
626 2989 |
Kristi Melk
siseaudiitor |
633 2124 |
Heli Jalakas
nõunik |
627 2885 |
Keit Kasemets
kantsler |
|
Alice Allemann
juhtkonna assistent |
626 2891 |
Jaana Einholm
juhtkonna assistent |
625 6346 |
Ere Valgemäe
ministri referent |
626 2883 |
Ingrid Saar
juhataja |
625 6401 |
Merle Uusküla
nõunik |
626 2942 |
Jaanika Reitel
nõunik |
605 0034 |
Triin Välimaa
nõunik |
627 0510 |
Liis Glükmann
peaspetsialist |
621 3172 |
Piret Lilleväli
strateegia ja innovatsiooni asekantsler |
627 2326 |
Kristel Siiman
juhataja |
625 6489 |
Raul Kurrista
nõunik |
626 2999 |
Ott Kukk
infoturbejuht |
605 4645 |
Martin Kadai
nõunik |
625 6382 |
Kadri Peetersoo
juhataja |
625 0629 |
Karoli Noor
rohereformi kommunikatsiooninõunik |
625 6496 |
Agnes Aaslaid
nõunik |
626 2910 |
Viktoria Korpan
nõunik |
627 2325 |
Martin-Erich Torjus
nõunik |
5645 9258 |
Marion Leetmaa
nõunik |
627 2320 |
Marju Kaasik
peaspetsialist |
626 2811 |
Helerin Rauna
sisekommunikatsiooni peaspetsialist |
605 4302 |
Sander Lillemäe
digikommunikatsioonispetsialist |
627 2329 |
Eda Pärtel
juhataja |
626 2825 |
Elina Lehestik
nõunik |
626 2904 |
Elin Liik
nõunik |
626 0725 |
Marko Lelov
nõunik |
626 2918 |
Annemari Vene
nõunik |
|
Mari-Liis Kupri
nõunik |
626 0717 |
Džein Aunre
nõunik |
626 0738 |
Triin Nymann
nõunik |
626 2927 |
Helen Holtsman
nõunik |
626 2820 |
Anna-Liisa Kotsjuba
õigusnõunik |
625 8998 |
Käthlin Raudla
nõunik |
626 0798 |
Rene Lauk
jurist |
626 2948 |
Kaili Kuusk
jurist |
626 2905 |
Kristina Parnaul-Ollik
jurist |
626 2870 |
Tanel Ross
juhataja |
626 8917 |
Liivi Fuchs
nõunik |
626 9227 |
Kairi Toiger
välisvahendite peaspetsialist |
626 2931 |
Leila Saar
peaspetsialist |
650 6417 |
Eleri Seer
peaspetsialist |
605 0298 |
Kristi Kullik
peaspetsialist (LIFE AdaptEst) |
|
Eerika Purgel
struktuuritoetuste nõunik |
626 0709 |
Aive Haavel
peaspetsialist |
627 8908 |
Ingrid Koemets
peaspetsialist |
626 2819 |
Riina Ring
peaspetsialist |
640 7142 |
Liine Adamka
peaspetsialist |
627 2310 |
Heli Ojasaar
peaspetsialist |
605 0014 |
Triin Karin
peaspetsialist |
605 3667 |
Olga Gnezdovski
nõunik |
626 2874 |
Nele Mals
välisvahendite õiguse nõunik |
|
Kalju Kukk
nõunik |
626 2815 |
Annely Helisalu
finantsjuht |
627 2389 |
Anneli Schmiedeberg
riigiabi ekspert |
639 7618 |
Peep Bušin
struktuurivahendite nõunik |
639 7629 |
Merilin Olo
juhataja |
630 8962 |
Kristiina Laius
nõunik |
626 2835 |
Helen Allik
nõunik |
626 2997 |
Krista Tõnisson
nõunik |
626 0727 |
Elsa Leiten
teenuste juhtimise nõunik |
715 3413 |
Raili Allmäe
nõunik |
626 2949 |
Andro Truuverk
nõunik |
605 0054 |
Katarina Viik
nõunik |
626 2924 |
Kätlin Weinzierl
nõunik |
626 2951 |
Antti Tooming
elurikkuse ja keskkonnakaitse asekantsler |
626 0763 |
Taimo Aasma
juhataja |
626 2871 |
Hanno Zingel
nõunik |
626 0720 |
Kadri Möller
nõunik |
626 2876 |
Marika Erikson
nõunik |
626 2880 |
Kadri Alasi
nõunik |
626 2882 |
Merit Otsus
nõunik |
626 2903 |
Herdis Fridolin
nõunik |
626 2879 |
Merike Linnamägi
nõunik |
626 2900 |
Liina Vaher
nõunik |
626 2887 |
Eleri Pulk
nõunik |
626 2872 |
Mariliis Paal
nõunik |
626 2875 |
Aire Rihe
valdkonnajuht |
626 2983 |
Triin Sellis
peaspetsialist |
626 2886 |
Kris Heinsoo
peaspetsialist |
627 2319 |
Margit Tennokene
peaspetsialist |
626 2889 |
Maris Pärn
peaspetsialist |
626 0730 |
Voldemar Rannap
projektijuht |
5341 1962 |
Marke Teppor
projektijuht |
625 9508 |
Kaidi Tingas
abiprojektijuht |
626 2892 |
Kaidi Silm
abiprojektijuht |
625 5462 |
Meelis Seedre
juhataja |
626 2913 |
Aimar Rakko
jahinduse nõunik |
626 9104 |
Rauno Reinberg
nõunik |
626 2933 |
Kadi Kõiv
nõunik |
605 5936 |
Sigrid Morozov
nõunik |
625 6465 |
Leno Kuura
nõunik |
626 2912 |
Maret Parv
nõunik |
626 0726 |
Arvi Toss
peaspetsialist |
626 0749 |
Merje Lesta
peaspetsialist |
626 2902 |
Epp Kikas
peaspetsialist |
600 0149 |
Tanel Niklus
metsandusandmete peaspetsialist |
625 0775 |
Birgit Parmas
juhataja |
626 2974 |
Eleri Kautlenbach
KMH digipöörde projektijuht |
626 9105 |
Peeter Eek
nõunik |
605 4471 |
Marily Jaska
nõunik |
626 2982 |
Lilli Tamm
nõunik |
626 9133 |
Kerli Ojakivi
nõunik |
626 0746 |
Eva Suurkaev
nõunik |
626 0743 |
Ülle Luiks
nõunik |
623 1220 |
Aivi Aolaid-Aas
nõunik |
626 0743 |
Rainer Persidski
keskkonnamõju hindamise valdkonna juht |
626 2973 |
Reelika Runnel
kiirguse ja tuumaohutuse valdkonna juht |
626 2716 |
Liina Tarkus
nõunik |
626 0745 |
Pärtel Niitaru
tööstusheite ja kemikaalide valdkonna juht |
626 2978 |
Hanna Vahter
nõunik |
626 2981 |
Jaanus Uiga
energeetika ja maavarade asekantsler |
626 9423 |
Rein Vaks
juhataja |
625 6347 |
Reesi-Reena Runnel
nõunik |
5665 9221 |
Kristiina Tammeraid
nõunik |
|
Regina Hermandi
nõunik |
625 6479 |
Karin Maria Lehtmets
energiaturgude valdkonnajuht |
625 6322 |
Aleks Mark
soojus- ja jahutusmajanduse ekspert |
627 2388 |
Kristjan Kaldmaa
varustuskindluse nõunik |
715 3421 |
Tauno Hilimon
energiaturgude ekspert |
625 6476 |
Tarmo Tambur
energiaturgude ekspert |
626 9158 |
Sille Uusna-Rannap
rohepöörde projektijuht |
625 4443 |
Madis Laaniste
strateegilise planeerimise juht |
|
Irje Möldre
strateegilise planeerimise juht |
625 6497 |
Mairika Kõlvart
taastuvenergia ekspert |
6256 450 |
Kristjan Lepp
arendusnõunik |
639 7602 |
Thérèse Liis Kilk
energiatõhususe ekspert |
625 6493 |
Anastassia Batulin
nõunik |
625 6359 |
Karlis Goldstein
taastuvenergia valdkonnajuht |
5885 1117 |
Ketli Lindus
taastuvenergia ja energiatõhususe ekspert |
639 7610 |
Nikon Vidjajev
meretuuleenergia nõunik |
625 6455 |
Ene Jürjens
juhataja |
625 6327 |
Harry Kuivkaev
ehitusmaavarade valdkonna juht |
626 2964 |
Margus Raha
nõunik |
625 6406 |
Reeli Sildnik
nõunik |
626 0758 |
Helena Gailan
nõunik |
626 2868 |
Kaur Kõue
nõunik |
625 6338 |
Heidi Koger
juhataja |
626 2976 |
Romario Siimer
peaspetsialist |
605 3690 |
Reet Pruul
nõunik |
626 0731 |
Mikk Toim
nõunik |
634 5059 |
Kaidi Kiil
nõunik |
605 0036 |
Ivo Jaanisoo
elukeskkonna ja ringmajanduse asekantsler |
639 7638 |
Peep Siim
juhataja |
626 9756 |
Riina Tamm
nõunik (energiatõhusus) |
626 8918 |
Ketre Kirs
nõunik |
605 1258 |
Görel Grauding
nõunik |
626 2897 |
Mihkel Krusberg
nõunik |
|
Toomas Luhse
nõunik |
605 4315 |
Kelli Seppel
nõunik |
625 9456 |
Laurina Šinkejeva
nõunik |
625 0290 |
Marika Lillemets
nõunik |
626 2867 |
Krista Kupits
nõunik |
626 0708 |
Katrin Koppel
nõunik |
626 0700 |
Kertu Sapelkov
nõunik |
626 2862 |
Piret Otsason
nõunik |
626 2859 |
Alar Valdmann
projektijuht |
626 2710 |
Kaja Pae
juhataja |
625 6351 |
Taavi Jakobson
ehitisregistri valdkonnajuht |
|
Sven Anton
BIM-projektijuht |
625 6473 |
Karen Klandorf
projektijuht |
5885 1112 |
Ege Netse
klienditoe üksuse juht |
|
Priit Võhandu
analüütik |
715 3411 |
Ingrid Aasoja-Zverev
analüütik |
5885 1094 |
Signe Siil
analüütik |
625 6412 |
Henri Pook
planeeringute menetluskeskkonna analüütik |
5866 9843 |
Lola Link
planeeringute menetluskeskkonna peaspetsialist |
627 2318 |
Annika Trummar
planeeringute menetluskeskkonna projektijuht |
626 9156 |
Tiina Einstein
peaspetsialist |
715 3410 |
Made Carmen Hiiesalu
peaspetsialist |
5690 9252 |
Helga Michelson
peaspetsialist |
627 6441 |
Anneli Peitre
peaspetsialist |
625 6445 |
Liivia Mahlapuu
peaspetsialist |
|
Tatjana Allik
peaspetsialist |
625 6352 |
Ülle Reidi
peaspetsialist |
625 6457 |
Kaie Kunst
peaspetsialist |
625 6366 |
Madis Kaasik
õigusnõunik |
627 2735 |
Teele Kukk
REPowerEU projektijuht |
625 6362 |
Liisi Pajuste
ehitustegevuse valdkonnajuht |
5885 1149 |
Siim Puskar
E-ehituse teenuste arhitekt |
625 6356 |
Regina Viljasaar-Frenzel
e-HÜPE programmijuht |
625 6426 |
Hannamary Seli
keskkonnasäästliku ehituse valdkonnajuht |
639 7650 |
Mai Andresson
finantsekspert |
627 2331 |
Anni Martin
Life IP Buildest projektikoordinaator |
625 6416 |
Lauri Suu
Life IP Buildest projektijuht |
625 6483 |
Jüri Rass
digitaalehituse ekspert |
715 3409 |
Kaido-Allan Lainurm
nõunik |
715 5828 |
Siret Trei
nõunik |
627 6478 |
Marit Rüüsak
nõunik |
625 6374 |
Sander Salmu
liikuvuse asekantsler |
625 6481 |
Taivo Linnamägi
juhataja |
639 7607 |
Jaan Erik Kiissel
nõunik |
639 7657 |
Silja Vöörmann
nõunik |
625 6315 |
Tairi Tonkson
õigusnõunik |
625 6454 |
Ain Tatter
juhataja |
625 6385 |
Ave Henberg
õigusnõunik |
624 0149 |
Andres Lindemann
Rail Balticu valdkonna juht |
5844 6406 |
Eda Rembel
juhtivspetsialist |
625 6427 |
Tõnis Laks
juhataja asetäitja |
639 7633 |
Hindrek Allvee
nõunik |
639 7670 |
Kätlin Ründla
nõunik |
625 6407 |
Indrek Laineveer
raudtee valdkonnajuht |
639 7636 |
Marko Roots
peaspetsialist |
639 7656 |
Jelena Agamalova
peaspetsialist-esindaja OSSHD juures |
|
Julia Bergštein
teede valdkonnajuht |
511 9431 |
Pärja Bärg
peaspetsialist |
7153 412 |
Eduard Kärstna
peaspetsialist |
639 7643 |
Margus Tähepõld
veondus- ja liiklusvaldkonna juht |
625 6490 |
Priit Tuuna
peaspetsialist |
625 6449 |
Mait Klein
peaspetsialist |
625 6379 |
Sven Nurk
peaspetsialist |
625 6498 |
Eva Killar
juhataja |
625 6485 |
Triinu Tirmaste
ekspert |
621 8050 |
Ursula Sarnet
ekspert |
715 3404 |
Enriko Laanemäe
digitranspordi valdkonnajuht |
627 2330 |
Anastasija Moskvitšjova
peaspetsialist |
5885 1057 |
Ülle Rätsep
peaspetsialist |
|
Kaisa Bahmatšev
peaspetsialist |
627 9251 |
Kaupo Läänerand
merenduse ja veekeskkonna asekantsler |
639 7671 |
Karin Kroon
juhataja |
626 2865 |
Anni Mandel
nõunik |
605 1257 |
Jelena Hannus
nõunik |
626 2898 |
Ann Riisenberg
nõunik |
626 2828 |
Liisi Arm
nõunik |
627 2314 |
Olav Ojala
veeinvesteeringute valdkonnajuht |
626 2919 |
Reeda Iismaa
nõunik |
626 2857 |
Agne Aruväli
nõunik |
626 2968 |
Kersti Türk
nõunik |
626 2809 |
Hendrik Põldoja
peaspetsialist |
626 2861 |
Annika Mikomägi
peaspetsialist |
626 2899 |
Margus Korsjukov
peaspetsialist |
626 2853 |
Henry Linnard
peaspetsialist (LIFE IP CleanEST) |
|
Raimo Jaaksoo
projektijuht |
626 0744 |
Mari Sepp
projektijuht (LIFE IP CleanEST) |
626 2839 |
Siret Valge
abiprojektijuht (LIFE IP CleanEST) |
600 0187 |
Jaak Viilipus
juhataja |
625 6491 |
Eda Andresmaa
nõunik |
626 2987 |
Rene Rajasalu
nõunik |
625 0002 |
Liis Kikas
nõunik |
626 2937 |
Kaspar Anderson
nõunik |
626 2990 |
Aigi Kasvand
nõunik |
2298 1349 |
Anastasia Hohrjakova
õigusnõunik |
627 2747 |
Katerin Peärnberg
õigusnõunik |
715 5820 |
Anton Merits
õigusnõunik |
715 3423 |
Aleks Martin Rebane
õigusnõunik |
625 6307 |
Tarmo Ots
väliskoostöö nõunik |
715 3420 |
Teemo Toomsalu
väliskoostöö koordinaator |
715 5877 |
Reet Laos
peaspetsialist |
625 6344 |
Kristi Klaas
rohereformi asekantsler |
627 2364 |
Kerli Kiili
juhataja |
626 2841 |
Harry Liiv
piirivete erisaadik |
626 2850 |
Marina Bantšenko
nõunik |
626 2833 |
Eliise Merila
nõunik |
626 2843 |
Annika Päsik
nõunik |
5885 1067 |
Madis Ross
nõunik |
625 6329 |
Annaliisa Villsaar
nõunik |
+32 2227 4305 |
Jörgen Talkop
nõunik |
2227 4338 |
Algis Kokka
nõunik |
|
Viktoria Sitnik
peaspetsialist |
627 2324 |
Kaja Ainsalu
peaspetsialist |
626 2844 |
Siiri Kerge
peaspetsialist |
626 2842 |
Laura Remmelgas
juhataja |
626 2895 |
Gady Künnapuu
peaspetsialist (LIFE-SIP AdaptEst kommunikatsioon) |
626 9422 |
Triin Kommer
projektijuht (LIFE-SIP AdaptEst) |
5690 5299 |
Merilyn Möls
taastuvenergia ja rohetehnoloogiate nõunik |
605 0096 |
Karin Radiko
nõunik |
626 4285 |
Silver Sillak
nõunik |
605 5903 |
Katre Kets
nõunik |
|
Reet Ulm
nõunik |
626 0756 |
Annika Varik
nõunik |
626 2961 |
Kristiina Joon
nõunik |
626 3107 |
Maris Arro
nõunik |
626 2986 |
Kerli Kirsimaa
nõunik |
626 9124 |
Hedy Eeriksoo
peaspetsialist |
605 3693 |
Brit-Beatrice Peri
peaspetsialist |
605 1259 |
Marite Kungla
peaspetsialist |
605 2407 |
Eili Lepik
juhataja |
627 2317 |
Maria Värton
rohereformi teekaartide valdkonnajuht |
627 2311 |
Rene Reisner
kohalike omavalitsuste nõunik |
626 2855 |
Karen Silts
nõunik |
626 2708 |
Kadri Koemets
nõunik |
621 6260 |
Asta Tuusti
nõunik |
626 2834 |
Mairi Enok
peaspetsialist |
626 2995 |
Kristen Michal
Kliimaministeerium
kliimaminister
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aveliina Helm
Kliimaministeerium
ministri teadusnõunik
Speciality: | Botaanika ja ökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Risto Kaljurand
Kliimaministeerium
ministri nõunik
Speciality: | Ärindus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eliise Kuus
Kliimaministeerium
ministri nõunik
Speciality: | Rõk |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Maarja Kilter
Siseauditi osakond
juhataja
Speciality: | Majandusteaduste magister |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadi Kuusemäe
Siseauditi osakond
siseaudiitor
Speciality: | Majanduslik andmetöötlus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Graf
Siseauditi osakond
siseaudiitor
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Bernd Rannamägi
Siseauditi osakond
siseaudiitor
Speciality: | Majandusarvestus ja finantsjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Melk
Siseauditi osakond
siseaudiitor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heli Jalakas
Siseauditi osakond
nõunik
Speciality: | Tööstuse planeerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Keit Kasemets
Kantsleri vastutusvaldkond
kantsler
Speciality: | Politoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Alice Allemann
Kantsleri vastutusvaldkond
juhtkonna assistent
Speciality: | Eesti filoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jaana Einholm
Kantsleri vastutusvaldkond
juhtkonna assistent
Speciality: | Eelarveline raamatupidaja |
---|---|
Level of education: | Kesk ja kõrgh vahep |
Ere Valgemäe
Kantsleri vastutusvaldkond
ministri referent
Speciality: | Põllumajandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ingrid Saar
Personaliosakond
juhataja
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merle Uusküla
Personaliosakond
nõunik
Speciality: | Infoteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jaanika Reitel
Personaliosakond
nõunik
Speciality: | Korrektsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Välimaa
Personaliosakond
nõunik
Liis Glükmann
Personaliosakond
peaspetsialist
Speciality: | Rõk |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Piret Lilleväli
Strateegia ja innovatsiooni põhiüksus
strateegia ja innovatsiooni asekantsler
Level of education: | Kõrgharidus |
---|
Kristel Siiman
Kriisijuhtimise ja infoturbe osakond
juhataja
Speciality: | Ämmaemandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raul Kurrista
Kriisijuhtimise ja infoturbe osakond
nõunik
Speciality: | Maastike ökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ott Kukk
Kriisijuhtimise ja infoturbe osakond
infoturbejuht
Speciality: | Infotehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Martin Kadai
Kriisijuhtimise ja infoturbe osakond
nõunik
Speciality: | Molekulaar- ja rakubioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadri Peetersoo
Kommunikatsiooniosakond
juhataja
Speciality: | Ajakirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karoli Noor
Kommunikatsiooniosakond
rohereformi kommunikatsiooninõunik
Speciality: | Kommunikatsioonijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Agnes Aaslaid
Kommunikatsiooniosakond
nõunik
Speciality: | Rahvusvaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Viktoria Korpan
Kommunikatsiooniosakond
nõunik
Speciality: | Sotsiaalmeedia spetsialist |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Martin-Erich Torjus
Kommunikatsiooniosakond
nõunik
Speciality: | Kommunikatsioonijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marion Leetmaa
Kommunikatsiooniosakond
nõunik
Speciality: | Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marju Kaasik
Kommunikatsiooniosakond
peaspetsialist
Helerin Rauna
Kommunikatsiooniosakond
sisekommunikatsiooni peaspetsialist
Speciality: | Kommunikatsioonijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sander Lillemäe
Kommunikatsiooniosakond
digikommunikatsioonispetsialist
Speciality: | Filosoofia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eda Pärtel
Õigusosakond
juhataja
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elina Lehestik
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elin Liik
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marko Lelov
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annemari Vene
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Sotsiaalteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mari-Liis Kupri
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Džein Aunre
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Nymann
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helen Holtsman
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anna-Liisa Kotsjuba
Õigusosakond
õigusnõunik
Speciality: | Euroopa äriõigus ll.m. |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Käthlin Raudla
Õigusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rene Lauk
Õigusosakond
jurist
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaili Kuusk
Õigusosakond
jurist
Speciality: | Loodusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristina Parnaul-Ollik
Õigusosakond
jurist
Speciality: | Õigusteaduskond |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tanel Ross
Finantsosakond
juhataja
Speciality: | Automatiseeritud juhtimissüsteemid |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liivi Fuchs
Finantsosakond
nõunik
Speciality: | Ärikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kairi Toiger
Finantsosakond
välisvahendite peaspetsialist
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Leila Saar
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Majandusarvestus (raamatupidamine) |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Eleri Seer
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Loodusvarade kasutamine ja kaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Kullik
Finantsosakond
peaspetsialist (LIFE AdaptEst)
Speciality: | Majandusarvestus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eerika Purgel
Finantsosakond
struktuuritoetuste nõunik
Speciality: | Loodusturism |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aive Haavel
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Keeleteadus ja keeletoimetamine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ingrid Koemets
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Koorijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kesk ja kõrgh vahep |
Riina Ring
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liine Adamka
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heli Ojasaar
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Põllumajandusraamatupidamine ja rahandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Karin
Finantsosakond
peaspetsialist
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Olga Gnezdovski
Finantsosakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Nele Mals
Finantsosakond
välisvahendite õiguse nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kalju Kukk
Finantsosakond
nõunik
Speciality: | Tööstuse planeerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annely Helisalu
Finantsosakond
finantsjuht
Speciality: | Ettevõtlus ja ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anneli Schmiedeberg
Finantsosakond
riigiabi ekspert
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Peep Bušin
Finantsosakond
struktuurivahendite nõunik
Speciality: | Inimgeograafia ja regionaalplaneerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merilin Olo
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
juhataja
Speciality: | Politoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristiina Laius
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
nõunik
Speciality: | Halduskorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helen Allik
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
nõunik
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Krista Tõnisson
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
nõunik
Speciality: | Põllumajandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elsa Leiten
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
teenuste juhtimise nõunik
Speciality: | Matemaatiline statistika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raili Allmäe
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
nõunik
Speciality: | Ajalugu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Andro Truuverk
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
nõunik
Speciality: | Bioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katarina Viik
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
nõunik
Speciality: | Zooloogia ja hüdrobioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kätlin Weinzierl
Strateegia, analüüsi ja digiarengu osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Antti Tooming
Elurikkuse ja keskkonnakaitse põhiüksus
elurikkuse ja keskkonnakaitse asekantsler
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Taimo Aasma
Elurikkuse kaitse osakond
juhataja
Speciality: | Metsakasvatus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hanno Zingel
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Bioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadri Möller
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Bioloogia-biokeemia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marika Erikson
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Bioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadri Alasi
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Botaanika ja ökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merit Otsus
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Taimeökoloogia ja ökofüsioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Herdis Fridolin
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Bioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merike Linnamägi
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Loodusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liina Vaher
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eleri Pulk
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Loodusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mariliis Paal
Elurikkuse kaitse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aire Rihe
Elurikkuse kaitse osakond
valdkonnajuht
Speciality: | Sotsiaalteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Sellis
Elurikkuse kaitse osakond
peaspetsialist
Speciality: | Põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kris Heinsoo
Elurikkuse kaitse osakond
peaspetsialist
Speciality: | Keskkonnakaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margit Tennokene
Elurikkuse kaitse osakond
peaspetsialist
Speciality: | Tööstusökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maris Pärn
Elurikkuse kaitse osakond
peaspetsialist
Speciality: | Bioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Voldemar Rannap
Elurikkuse kaitse osakond
projektijuht
Speciality: | Bioloog |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marke Teppor
Elurikkuse kaitse osakond
projektijuht
Speciality: | Kommunikatsioonijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaidi Tingas
Elurikkuse kaitse osakond
abiprojektijuht
Speciality: | Eesti filoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaidi Silm
Elurikkuse kaitse osakond
abiprojektijuht
Speciality: | Loodusvarade kasutamine ja kaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Meelis Seedre
Metsaosakond
juhataja
Speciality: | Metsandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aimar Rakko
Metsaosakond
jahinduse nõunik
Speciality: | Hüdrobioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rauno Reinberg
Metsaosakond
nõunik
Speciality: | Metsamajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadi Kõiv
Metsaosakond
nõunik
Speciality: | Loodusvarade kasutamine ja kaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sigrid Morozov
Metsaosakond
nõunik
Speciality: | Metsamajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Leno Kuura
Metsaosakond
nõunik
Speciality: | Metsamajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maret Parv
Metsaosakond
nõunik
Speciality: | Metsakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Arvi Toss
Metsaosakond
peaspetsialist
Speciality: | Metsamajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merje Lesta
Metsaosakond
peaspetsialist
Speciality: | Maastikuökoloogia ja keskkonnakaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Epp Kikas
Metsaosakond
peaspetsialist
Speciality: | Bioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tanel Niklus
Metsaosakond
metsandusandmete peaspetsialist
Speciality: | Metsatööstus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Birgit Parmas
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
juhataja
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eleri Kautlenbach
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
KMH digipöörde projektijuht
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Peeter Eek
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Geoloogiline kaardistamine, maavarade otsing |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marily Jaska
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Loodusvarade kasutamine ja kaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Lilli Tamm
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Integreeritud loodusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kerli Ojakivi
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Tööstusökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eva Suurkaev
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnateadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Luiks
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aivi Aolaid-Aas
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rainer Persidski
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
keskkonnamõju hindamise valdkonna juht
Speciality: | Loodusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reelika Runnel
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
kiirguse ja tuumaohutuse valdkonna juht
Speciality: | Keskkonnakaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liina Tarkus
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Linna- ja tööstusmaastike korraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Pärtel Niitaru
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
tööstusheite ja kemikaalide valdkonna juht
Speciality: | Keskkonnatehnika ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hanna Vahter
Keskkonnakorralduse ja kiirguse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jaanus Uiga
Energeetika ja maavarade põhiüksus
energeetika ja maavarade asekantsler
Speciality: | Energiakasutus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rein Vaks
Energeetikaosakond
juhataja
Speciality: | Elektroenergeetika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reesi-Reena Runnel
Energeetikaosakond
nõunik
Speciality: | Sotsioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristiina Tammeraid
Energeetikaosakond
nõunik
Speciality: | Rahvusvaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Regina Hermandi
Energeetikaosakond
nõunik
Speciality: | Jurist |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karin Maria Lehtmets
Energeetikaosakond
energiaturgude valdkonnajuht
Speciality: | Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aleks Mark
Energeetikaosakond
soojus- ja jahutusmajanduse ekspert
Speciality: | Energiatehnoloogia ja soojusenergeetika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristjan Kaldmaa
Energeetikaosakond
varustuskindluse nõunik
Speciality: | Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tauno Hilimon
Energeetikaosakond
energiaturgude ekspert
Speciality: | Elektroenergeetika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tarmo Tambur
Energeetikaosakond
energiaturgude ekspert
Speciality: | Energiatehnoloogia ja soojusenergeetika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sille Uusna-Rannap
Energeetikaosakond
rohepöörde projektijuht
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Madis Laaniste
Energeetikaosakond
strateegilise planeerimise juht
Speciality: | Ehitustehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Irje Möldre
Energeetikaosakond
strateegilise planeerimise juht
Speciality: | Geograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mairika Kõlvart
Energeetikaosakond
taastuvenergia ekspert
Speciality: | Energia- ja keskkonnateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristjan Lepp
Energeetikaosakond
arendusnõunik
Speciality: | Keemia-keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Thérèse Liis Kilk
Energeetikaosakond
energiatõhususe ekspert
Speciality: | Elektroenergeetika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anastassia Batulin
Energeetikaosakond
nõunik
Speciality: | Jurist |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karlis Goldstein
Energeetikaosakond
taastuvenergia valdkonnajuht
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ketli Lindus
Energeetikaosakond
taastuvenergia ja energiatõhususe ekspert
Speciality: | Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Nikon Vidjajev
Energeetikaosakond
meretuuleenergia nõunik
Speciality: | Elektroenergeetika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ene Jürjens
Maavarade osakond
juhataja
Speciality: | Geoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Harry Kuivkaev
Maavarade osakond
ehitusmaavarade valdkonna juht
Speciality: | Keskkonnatehnika ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margus Raha
Maavarade osakond
nõunik
Speciality: | Geoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reeli Sildnik
Maavarade osakond
nõunik
Speciality: | Maateadused ja geotehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helena Gailan
Maavarade osakond
nõunik
Speciality: | Energia- ja geotehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaur Kõue
Maavarade osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heidi Koger
Välisõhu osakond
juhataja
Speciality: | Keemia- ja keskkonnakaitse tehn. |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Romario Siimer
Välisõhu osakond
peaspetsialist
Speciality: | Tööstusökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reet Pruul
Välisõhu osakond
nõunik
Speciality: | Konserveerimise tehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mikk Toim
Välisõhu osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaidi Kiil
Välisõhu osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ivo Jaanisoo
Elukeskkonna ja ringmajanduse põhiüksus
elukeskkonna ja ringmajanduse asekantsler
Speciality: | Projekteerimis- ja ehitusprojektide juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Peep Siim
Ringmajanduse osakond
juhataja
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Riina Tamm
Ringmajanduse osakond
nõunik (energiatõhusus)
Speciality: | Keskkonnatehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ketre Kirs
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnika ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Görel Grauding
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mihkel Krusberg
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Toomas Luhse
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Tööstusökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kelli Seppel
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus ja -poliitika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Laurina Šinkejeva
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marika Lillemets
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Loodusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Krista Kupits
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katrin Koppel
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Environmental sciences and policy |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kertu Sapelkov
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Maastikukaitse ja -hooldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Piret Otsason
Ringmajanduse osakond
nõunik
Speciality: | Tehnoökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Alar Valdmann
Ringmajanduse osakond
projektijuht
Speciality: | Geoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaja Pae
Ehituse ja elukeskkonna osakond
juhataja
Speciality: | Arhitektuur ja linnaplaneerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Taavi Jakobson
Ehituse ja elukeskkonna osakond
ehitisregistri valdkonnajuht
Speciality: | Majanduslik andmetöötlus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sven Anton
Ehituse ja elukeskkonna osakond
BIM-projektijuht
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karen Klandorf
Ehituse ja elukeskkonna osakond
projektijuht
Speciality: | Kinnisvara planeerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ege Netse
Ehituse ja elukeskkonna osakond
klienditoe üksuse juht
Speciality: | Juhiabi |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Priit Võhandu
Ehituse ja elukeskkonna osakond
analüütik
Speciality: | Informatsiooni töötlemine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ingrid Aasoja-Zverev
Ehituse ja elukeskkonna osakond
analüütik
Speciality: | Arhitektuur ja linnaplaneerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Signe Siil
Ehituse ja elukeskkonna osakond
analüütik
Speciality: | Keskkonnatehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Henri Pook
Ehituse ja elukeskkonna osakond
planeeringute menetluskeskkonna analüütik
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Lola Link
Ehituse ja elukeskkonna osakond
planeeringute menetluskeskkonna peaspetsialist
Speciality: | Bioloogia ja elustiku kaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Trummar
Ehituse ja elukeskkonna osakond
planeeringute menetluskeskkonna projektijuht
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiina Einstein
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Speciality: | Rakendusmatemaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Made Carmen Hiiesalu
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helga Michelson
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Speciality: | Kultuurharidus, taidluskoori dirigent |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anneli Peitre
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Speciality: | Koolieelne kasvatus |
---|---|
Level of education: | Kesk ja kõrgh vahep |
Liivia Mahlapuu
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Speciality: | Rahvusvaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tatjana Allik
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Speciality: | Elektronarvutid |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Reidi
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaie Kunst
Ehituse ja elukeskkonna osakond
peaspetsialist
Level of education: | Keskharidus |
---|
Madis Kaasik
Ehituse ja elukeskkonna osakond
õigusnõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Teele Kukk
Ehituse ja elukeskkonna osakond
REPowerEU projektijuht
Speciality: | Personalijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liisi Pajuste
Ehituse ja elukeskkonna osakond
ehitustegevuse valdkonnajuht
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Siim Puskar
Ehituse ja elukeskkonna osakond
E-ehituse teenuste arhitekt
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Regina Viljasaar-Frenzel
Ehituse ja elukeskkonna osakond
e-HÜPE programmijuht
Speciality: | Urbanistika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hannamary Seli
Ehituse ja elukeskkonna osakond
keskkonnasäästliku ehituse valdkonnajuht
Speciality: | Energiatehnoloogia ja soojusenergeetika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mai Andresson
Ehituse ja elukeskkonna osakond
finantsekspert
Speciality: | Kalakasvatus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anni Martin
Ehituse ja elukeskkonna osakond
Life IP Buildest projektikoordinaator
Speciality: | Kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Lauri Suu
Ehituse ja elukeskkonna osakond
Life IP Buildest projektijuht
Speciality: | Linnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jüri Rass
Ehituse ja elukeskkonna osakond
digitaalehituse ekspert
Speciality: | Ehitusmaterjalid |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaido-Allan Lainurm
Ehituse ja elukeskkonna osakond
nõunik
Speciality: | Muinsuskaitse ja konserveerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Siret Trei
Ehituse ja elukeskkonna osakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marit Rüüsak
Ehituse ja elukeskkonna osakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sander Salmu
Liikuvuse põhiüksus
liikuvuse asekantsler
Speciality: | Tehnikateaduste magister |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Taivo Linnamägi
Lennundusosakond
juhataja
Speciality: | Sotsiaalteaduste magister |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jaan Erik Kiissel
Lennundusosakond
nõunik
Speciality: | Lennundusettevõtte käitamine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Silja Vöörmann
Lennundusosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tairi Tonkson
Lennundusosakond
õigusnõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ain Tatter
Teede- ja raudteeosakond
juhataja
Speciality: | Autod ja autondus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ave Henberg
Teede- ja raudteeosakond
õigusnõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Andres Lindemann
Teede- ja raudteeosakond
Rail Balticu valdkonna juht
Speciality: | Maastikuarhitektuur |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eda Rembel
Teede- ja raudteeosakond
juhtivspetsialist
Speciality: | Geograafia-biogeograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tõnis Laks
Teede- ja raudteeosakond
juhataja asetäitja
Speciality: | Autotransport |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hindrek Allvee
Teede- ja raudteeosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kätlin Ründla
Teede- ja raudteeosakond
nõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Indrek Laineveer
Teede- ja raudteeosakond
raudtee valdkonnajuht
Speciality: | Ärikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marko Roots
Teede- ja raudteeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Majandusteooria |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jelena Agamalova
Teede- ja raudteeosakond
peaspetsialist-esindaja OSSHD juures
Speciality: | Raudteetehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Julia Bergštein
Teede- ja raudteeosakond
teede valdkonnajuht
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Pärja Bärg
Teede- ja raudteeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Maakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eduard Kärstna
Teede- ja raudteeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Ärindus logistika spetsialiseerumisega |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margus Tähepõld
Teede- ja raudteeosakond
veondus- ja liiklusvaldkonna juht
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Priit Tuuna
Teede- ja raudteeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Politsei eriala ii aste |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Mait Klein
Teede- ja raudteeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Autotehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sven Nurk
Teede- ja raudteeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Tootearendus ja tootmistehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eva Killar
Liikuvuse arengu ja investeeringute osakond
juhataja
Speciality: | Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triinu Tirmaste
Liikuvuse arengu ja investeeringute osakond
ekspert
Speciality: | Logistika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ursula Sarnet
Liikuvuse arengu ja investeeringute osakond
ekspert
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Enriko Laanemäe
Liikuvuse arengu ja investeeringute osakond
digitranspordi valdkonnajuht
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anastasija Moskvitšjova
Liikuvuse arengu ja investeeringute osakond
peaspetsialist
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Rätsep
Liikuvuse arengu ja investeeringute osakond
peaspetsialist
Speciality: | Liiklusohutus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaisa Bahmatšev
Liikuvuse arengu ja investeeringute osakond
peaspetsialist
Speciality: | Avalik haldus ja riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaupo Läänerand
Merenduse ja veekeskkonna põhiüksus
merenduse ja veekeskkonna asekantsler
Speciality: | Tüürimees |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karin Kroon
Veeosakond
juhataja
Speciality: | Tehnikateadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anni Mandel
Veeosakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jelena Hannus
Veeosakond
nõunik
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ann Riisenberg
Veeosakond
nõunik
Speciality: | Ettevõtlus ja ökonoomika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liisi Arm
Veeosakond
nõunik
Speciality: | Tehnikateadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Olav Ojala
Veeosakond
veeinvesteeringute valdkonnajuht
Speciality: | Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reeda Iismaa
Veeosakond
nõunik
Speciality: | Maastikukaitse ja -hooldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Agne Aruväli
Veeosakond
nõunik
Speciality: | Loodusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kersti Türk
Veeosakond
nõunik
Speciality: | Geoloogiline kaardistamine, maavarade otsing ja uuring |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hendrik Põldoja
Veeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Jurist |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Mikomägi
Veeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Ökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margus Korsjukov
Veeosakond
peaspetsialist
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Henry Linnard
Veeosakond
peaspetsialist (LIFE IP CleanEST)
Speciality: | Ajakirjandus ja kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raimo Jaaksoo
Veeosakond
projektijuht
Speciality: | Tööstus- ja tsiviilehitus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mari Sepp
Veeosakond
projektijuht (LIFE IP CleanEST)
Speciality: | Riigiteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Siret Valge
Veeosakond
abiprojektijuht (LIFE IP CleanEST)
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jaak Viilipus
Merendusosakond
juhataja
Speciality: | Merendus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eda Andresmaa
Merendusosakond
nõunik
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rene Rajasalu
Merendusosakond
nõunik
Speciality: | Geoökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liis Kikas
Merendusosakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaspar Anderson
Merendusosakond
nõunik
Speciality: | Hüdrograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aigi Kasvand
Merendusosakond
nõunik
Speciality: | Euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anastasia Hohrjakova
Merendusosakond
õigusnõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katerin Peärnberg
Merendusosakond
õigusnõunik
Speciality: | Meretranspordi juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anton Merits
Merendusosakond
õigusnõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aleks Martin Rebane
Merendusosakond
õigusnõunik
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tarmo Ots
Merendusosakond
väliskoostöö nõunik
Speciality: | Merendus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Teemo Toomsalu
Merendusosakond
väliskoostöö koordinaator
Speciality: | Merendus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reet Laos
Merendusosakond
peaspetsialist
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Klaas
Rohereformi põhiüksus
rohereformi asekantsler
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kerli Kiili
Välissuhete osakond
juhataja
Speciality: | Rahv.vaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Harry Liiv
Välissuhete osakond
piirivete erisaadik
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marina Bantšenko
Välissuhete osakond
nõunik
Speciality: | Sotsiaalteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eliise Merila
Välissuhete osakond
nõunik
Speciality: | Riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Päsik
Välissuhete osakond
nõunik
Speciality: | Ehitusinseneriõpe (keskkonnatehnika) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Madis Ross
Välissuhete osakond
nõunik
Speciality: | Euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annaliisa Villsaar
Välissuhete osakond
nõunik
Speciality: | European studies |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jörgen Talkop
Välissuhete osakond
nõunik
Speciality: | Loodusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Algis Kokka
Välissuhete osakond
nõunik
Speciality: | Euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Viktoria Sitnik
Välissuhete osakond
peaspetsialist
Speciality: | Loodusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaja Ainsalu
Välissuhete osakond
peaspetsialist
Speciality: | Rahvusvahelised suhted ja euroopa-aasia uuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Siiri Kerge
Välissuhete osakond
peaspetsialist
Speciality: | Keskharidus |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Laura Remmelgas
Kliimaosakond
juhataja
Speciality: | Keskkonnakorraldus ja -poliitika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Gady Künnapuu
Kliimaosakond
peaspetsialist (LIFE-SIP AdaptEst kommunikatsioon)
Speciality: | Inglise keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Kommer
Kliimaosakond
projektijuht (LIFE-SIP AdaptEst)
Speciality: | Turundus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merilyn Möls
Kliimaosakond
taastuvenergia ja rohetehnoloogiate nõunik
Speciality: | Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karin Radiko
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Silver Sillak
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Planeerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katre Kets
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Taimeökoloogia ja ökofüsioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reet Ulm
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnatehnika ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Varik
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristiina Joon
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Maateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maris Arro
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kerli Kirsimaa
Kliimaosakond
nõunik
Speciality: | Linnakeskkonna korraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hedy Eeriksoo
Kliimaosakond
peaspetsialist
Speciality: | Keskkonnakorraldus ja -poliitika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Brit-Beatrice Peri
Kliimaosakond
peaspetsialist
Speciality: | Toidutehnoloogia ja tootearendus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marite Kungla
Kliimaosakond
peaspetsialist
Speciality: | Loodusvarade kasutamine ja -kaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eili Lepik
Rohereformi osakond
juhataja
Speciality: | Rahvamajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maria Värton
Rohereformi osakond
rohereformi teekaartide valdkonnajuht
Speciality: | Majandusteaduse ma |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rene Reisner
Rohereformi osakond
kohalike omavalitsuste nõunik
Speciality: | Tehnikateadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karen Silts
Rohereformi osakond
nõunik
Speciality: | Tööstusökoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadri Koemets
Rohereformi osakond
nõunik
Speciality: | Tehnikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Asta Tuusti
Rohereformi osakond
nõunik
Speciality: | Bioloogia- tsütoloogia- histoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mairi Enok
Rohereformi osakond
peaspetsialist
Speciality: | Lasteaiaõpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |