Metsaseaduse muutmisest

Keskkonnaministeeriumis on

valmimas metsaseaduse

muutmise eelnõu, millega

seoses on üles

kerkinud mitmeid

küsimusi, millele anname

põhjalikud vastused.

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Eelinfo

Neljapäev, 8. detsember

- Algusega kell 18 toimuvas Öökulli akadeemias on külas etnobotaanik Renata Sõukand, kes tutvustab Eesti teetaimi minevikus ja tänapäeval. Öökulli akadeemias uurime, kuidas on läbi aja arenenud kodumaiste teetaimede kasutamine ning milleks on see kujunenud tänapäeval.

Reede, 9. detsember

- Algusega kell 13 toimub Vilsandi rahvuspargi koostöökogu kokkusaamine Vilsandi rahvuspargi teabepunktis Loonal (Loona küla, Saaremaa), kus arutatakse olulisemaid arenguid ja muutusi rahvuspargis.
Registreerumine ja lisainfo: Krista Kallavus, Keskkonnaameti kultuuripärandi spetsialist, krista.kallavus@keskkonnaamet.ee või 522 6139.
 

- Algusega kell 13 toimub Lahemaa rahvuspargi koostöökogu traditsioonilise elulaadi töögrupi „Elavad külamaastikud“ avakoosolek Kolgaküla rahvamajas. Oodatud on Lahemaa traditsioonilise elulaadi, rannakalanduse, looduskasutuse ja põllumajanduse edenemisest huvitatud isikud, kes soovivad aidata Lahemaa traditsioonilist elulaadi säilitada ja edendada.
Lisainfo: Ave Paulus, Keskkonnaameti Põhja regiooni kultuuripärandi spetsialist, ave.paulus@keskkonnaamet.ee, 5332 7893.
 

- Algusega kell 16 toimub Lahemaa rahvuspargi rannakülade mälumaastikke tutvustav koosolek Käsmu meremuuseumis. Lahemaa rannakülades on kohalike kogukondade ja muuseumide eestvõttel käimas alusuuring „Lahemaa mälumaastikud“, mille raames koostatakse külade ajaloolised õiendid, kaardistatakse kultuuriloolised paigad ja kogutakse elavat kohapärimust.
Lisainfo: Ave Paulus, Keskkonnaameti Põhja regiooni kultuuripärandi spetsialist, ave.paulus@keskkonnaamet.ee, 5332 7893.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.