GPS-seadmete kontroll

Nüüd saavad kalurid hõlpsasti

kontrollida, kas tema

laevale paigaldatud GPS

jälgimisseade saadab signaali

või mitte.

Uuri rohkem siit.

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Eelinfo

Kolmapäev, 31. august

- Algusega kell 11 toimub Tartu Keskkonnaametis vooluveekogude tervendamise avatud taotlusvooru infopäev toetuse taotlejatele. Tegemist on struktuuritoetuste perioodi 2014-2020 Ühtekuuluvusfondi meetme „Kaitsealuste liikide ja elupaikade säilitamine ning taastamine“ tegevusega "Vooluveekogude tervendamine".
Lisainfo: Ööle Janson, oole.janson@kik.ee, 627 4191 ja KIKi kodulehelt.
 

- Algusega kell 15 toimub Iisaku maastikukaitseala moodustamise kavatsust tutvustav avalik arutelu Iisaku looduskeskuses Ida-Virumaal (Aia 10, Iisaku).
Lisainfot leiab Keskkonnaameti kodulehelt.

Neljapäev, 1. september

- Algusega kell 18 toimub Eesti Loodusmuuseumis selle sügise esimene Öökulli akadeemia. Loengutesarja hooaja avab Triinu Tõrv MTÜ-st Suurkõrv ning teemaks on nahkhiired. Juttu tuleb sellest, kes nahkhiired on ning milline on nende suhe inimesega. Öökulli akadeemias saab osaleda muuseumipiletiga.
Lisainfot leiab Loodusmuuseumi kodulehelt.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.