Metsanduse arengukava aastateks 2021-2030

Metsanduse arengukavas

määratakse metsanduse

arengu eesmärgid ning

kirjeldatakse, kuidas

neid saavutada.

 

Lähemalt

Eesti Vabariik 100

Vaata, mida kingitakse
Eesti Vabariigile
100. sünnipäevaks!


Lähemalt »

Metsastatistika

Eestis viib riiklikku ehk statilist metsa-

inventeerimist läbi Keskkonna-

agentuur. Tutvu kõige

värskemate

andmetega.

Lähemalt »

Euroopa maastikukonventsioon

Euroopa maastiku-

konventsioon on

esimene rahvus-

vaheline kokkulepe,

mis käsitleb otseselt

maastikke.

Lähemalt »

Eesti õhukvaliteet

Eesti Keskkonnauuringute

Keskus pakub kõigile

huvilistele võimalust

reaalajas tutvuda

oma kodukoha

õhukvaliteediga.

Lähemalt »

Eelinfo

Laupäev, 24. veebruar

24. ja 25. veebruaril kell 11 toimuvad Eesti Loodusmuuseumis traditsioonilised perehommikud, kus sel nädalavahetusel on teemaks salapärased öised linnud kakud. Uurime, millised kakud Eestis elavad, kellele nad jahti peavad ja mida söövad. Vaatame ka seda, kus on nende kodu ja millist häält teevad meie erinevad kakulised.
Lisainfo: www.loodusmuuseum.ee

Laupäeval, 24. veebruaril avatakse registreerimine suurele ühismatkamisele augustis, mis toob matkajad 25. augustil kokku matkapealinna Aegviitu. Matkateede võrgustik on RMK kingitus Eesti Vabariigile. 2018. aastal tähistatakse looduses kolmas pikk matkatee haru – Kauksi-Penijõe, rändab ringi matkatee võrgustikku tutvustav näitus ning tähistatakse matkateede ääres 100 huviväärset lugu, mis meenutavad viimase saja aasta sündmusi.
Lisainfo: http://rmk100.ee/yhismatk

Pühapäev, 25. veebruar

Pühapäeval, 25. veebruaril ootab RMK Elistvere loomapargi külastuskeskus kõiki loomasõpru Elistverre, kus aasta loomast - ilvesest - räägib Tartu Ülikooli zooloogia doktorant Raido Kont. Raido on alates 2008. a. tegelenud ilveste telemeetrilise uuringuga, mille raames jälgitakse ilveste liikumist raadiokaeluste abil. Loeng algab kell 12.00 loomapargi külastuskeskuse teisel korrusel ja on kuulajaile tasuta.
Lisainfo meiliaadressil info.elistvere@rmk.ee,  telefonidel 676 7030, 525 3395 või  www.loodusegakoos.ee/sundmuste-kalender

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.