Ökomärgise taotlemise infopäev

2. juunil toimub Keskkonna-

ministeeriumis ökomärgise

taotlemise infopäev

majutus- ja teenindusette-

võtetele. Uuri rohkem

infot siit ja registeeru!

Radoonimõõtjate koolitus

3. ja 4. mail toimub Keskkonna-

ministeeriumis radooni mõõtmisega

tegelevate spetsialistidele

suunatud koolitus. Uuri

lisainfot siit.

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Eelinfo

Esmaspäev, 2. mai

- Keskkonnaministeeriumi kantsler Andres Talijärv külastab iga-aastase kantslerite visiidi raames Brüsselit ning kohtub ka Euroopa Komisjoni peasekretariaadi asejuhi Jean-Eric Paquetiga, et rääkida bioenergia teemadel.

 

- Esmaspäevast reedeni osaleb Keskkonnaagentuuri keskkonnaanalüüsi juhtivspetsialist Lauri Klein bioloogilise mitmekesisuse konventsiooni poliit-strateegilise töögrupi esimesel üldkoosolekul Montrealis, Kanadas. Osalejaid on sel ülemaailmsel koosolekul enam kui 190st riigist ja arutelu all on ligi 100 dokumenti ligi 20 alateemal. Neist olulisemad on näiteks ülevaade hetkeseisust konventsiooni strateegilise plaani täitmisel aastani 2020, strateegilised sammud konventsiooni täitmise tõhustamiseks (sh elurikkuse populariseerimine peale keskkonnasektori ka muudes majandusharudes ja horisontaalselt), rakendusvõimekuse suurendamine ja teadus-tehniline koostöö ning tugi jne.
Lisainfo: Kadri Kauksi, Keskkonnaagentuuri avalike suhete peaspetsialist, kadri.kauksi@envir.ee, 5330 3448.

 

- Esmaspäeval ja teisipäeval on Keskkonnaagentuuri avalike suhete peaspetsialist Kadri Kauksi Rootsis, kus Norrköpingus toimub Põhjamaade ilmateenistuste kommunikatsioonijuhtide kohtumine. Fookus on ühise kommunikatsiooniruumi kujundamisel, koostöö intensiivistamisel ning kriisikommunikatsioonil.
Lisainfo: Kadri Kauksi, Keskkonnaagentuuri avalike suhete peaspetsialist, kadri.kauksi@envir.ee, 5330 3448.

Teisipäev, 3. mai

- Keskkonnaministeeriumi asekantsler Meelis Münt osaleb teisipäevast kolmapäevani toimuval OECD keskkonnakomitee (EPOC) kohtumisel. Seekordsel istungil arutatakse peamiste teemadena 2017-2018 eelarve- ja tööprogrammi ning 28.-29. septembril 2016 toimuva OECD keskkonnaministrite kohtumise päevakava ning korraldust.


- Keskkonnaminister Marko Pomerants külastab ettevõtet KODASEMA.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.