GPS-seadmete kontroll

Nüüd saavad kalurid hõlpsasti

kontrollida, kas tema

laevale paigaldatud GPS

jälgimisseade saadab signaali

või mitte.

Uuri rohkem siit.

Ressursitõhususe infoseminar

12. oktoobril toimub Tallinnas

ettevõtjatele mõeldud infoseminar

Energiasäästu lahendused

ettevõtluses, mille eesmärk on

tutvustada erinevaid viise,

kuidas energiat säästa.

Vaata lisainfot siit.

Eelinfo

Reede, 30. september

- Keskkonnaminister Marko Pomerants ja ministeeriumi asekantsler Meelis Münt osalevad erakorralisel keskkonnanõukogul Brüsselis. Keskkonnaministrite kohtumisel võetakse vastu nõukogu otsus Pariisi kokkuleppe ratifitseerimise kohta ja kiidetakse heaks nõukogu järeldused Marrakechis toimuvaks kliimakonventsiooni osaliste kohtumiseks.
 

- Algusega kell 10 toimub Keskkonnaministeeriumis Keskkonnaameti seminar „Jäätmete liigiti kogumise edendamine kohalikus omavalitsuses, 2016“, kuhu on oodatud Harju-, Järva- ja Raplamaa omavalitsuste esindajad.
Lisainfot leiab Keskkonnaameti kodulehelt.
 

- Keskkonnaamet korraldab Soomaa rahvuspargis Sooülikooli aastaseminari "Kultuuripärand", kus arutletakse kultuuripärandi, pärimuse ja looduslike pühapaikade kaitse teemadel. Laupäeval toimub aastaseminari raames ka praktiline õppepäev.
Lisainfo ja registreerumine Keskkonnaameti kodulehel.

Laupäev, 1. oktoober

- Laupäeval ja pühapäeval korraldab Keskkonnaamet Vilsandi rahvuspargis kivimüüri ehitamise koolituse, kus õpetatakse kuivlaos segakivi müüri laduma.
Lisainfot leiab Keskkonnaameti kodulehelt.
 

- Laupäeval ja pühapäeval korraldab Keskkonnaamet Vilsandi rahvuspargi noortele looduskaitsjatele sügisese jätkuseminari, mis keskendub sel korral meie metsade seente tundmaõppimisele ja abitus seisundis olevate metsloomade abistamisele.
Lisainfo: Maris Sepp, Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist, 5304 7882, maris.sepp@keskkonnaamet.ee.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.