GPS-seadmete kontroll

Nüüd saavad kalurid hõlpsasti

kontrollida, kas tema

laevale paigaldatud GPS

jälgimisseade saadab signaali

või mitte.

Uuri rohkem siit.

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Eelinfo

Neljapäev, 1. september

- Algusega kell 18 toimub Eesti Loodusmuuseumis selle sügise esimene Öökulli akadeemia. Loengutesarja hooaja avab Triinu Tõrv MTÜ-st Suurkõrv ning teemaks on nahkhiired. Juttu tuleb sellest, kes nahkhiired on ning milline on nende suhe inimesega. Öökulli akadeemias saab osaleda muuseumipiletiga.
Lisainfot leiab Loodusmuuseumi kodulehelt.

Reede, 2. september

- Reede, laupäeva ja pühapäeva õhtul korraldab Eesti Loodusmuuseum koostöös MTÜ-ga Suurkõrv kolm nahkhiireretke. Kell 21 algavatel nahkhiireretkedel uurime linnakeskkonda kui nahkhiirte elupaika lähemalt ning jalutame parkides ja uurime, milline on nahkhiire jaoks elamiseks hea park. Nahkhiire retki viib läbi Triinu Tõrv. Retkedele on vajalik eelregistreerimine kuna kohtade arv on piiratud!
Registreerimise kohta loe lähemalt Loodusmuuseumi kodulehelt.
 

- Algusega kell 15 toimub Viitna maastikukaitseala kaitsekorralduskava eelnõu avalik arutelu Kadrina vallavalitsuses Lääne-Virumaal (Rakvere tee 14, Kadrina).
Lisainfot leiab Keskkonnaameti kodulehelt.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.