Metssigade küttimise korduma kippuvad küsimused

Siia on koondatud

põhiline taustainfo

ning korduma kippuvad

küsimused metssigade

küttimise kohta.

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Eelinfo

Esmaspäev, 8. veebruar

- Algusega kell 16.20 avatakse Loodusmuuseumi hoovis Valgusfestivali eestvedamisel ilmastikukindlas vitriinis ahvi jääskulptuur, et tähistada idamaade uusaasta algust. Kell 18.00 kõneleb ahvidest Aleksei Turovski.
Lisainfo: Kati Raudsaar, kati.raudsaar@loodusmuuseum.ee, 525 8569.

 

- Algusega kell 15 toimub Kostivere maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu avalik arutelu Keskkonnaameti Harju kontoris (Viljandi mnt 16, Tallinn).
Lisainfo: Elina Einaru, Keskkonnaameti Harju-Järva-Rapla regiooni kaitse planeerimise spetsialist, 674 4807, elina.einaru@keskkonnaamet.ee.

Teisipäev, 9. veebruar

- Algusega kell 12.30 toimub Keskkonnaministeeriumis (Narva mnt 7a) Keskkonnainspektsiooni ja Keskkonnaministeeriumi ühine pressikonverents, kus antakse ülevaade 2015. aasta keskkonnajärelevalve tulemustest ning tutvustatakse ka Keskkonnainspektsiooni eelseisva aasta prioriteete. Sõna saavad minister Marko Pomerants ja Keskkonnainspektsiooni peadirektor Peeter Volkov.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp@envir.ee, 626 2910, 5303 6253.

 

- Algusega kell 11 toimub kolmas loopealsete taastamise koolitus Muhumaal, Koguva projektiala läheduses Vanatoa turismitalus. Koolituse läbimine on kohustuslik kõigile projekti "Elu alvaritele" raames töid teostavatele isikutele/ettevõtetele. Koolitusel osalemine on tasuta.
Lisainfo ja registreerimine: Annely Esko, Keskkonnaameti projektikoordinaator, annely.esko@keskkonnaamet.ee, 511 6738.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.