Kiirguspäev

23. oktoobril toimub

 

Keskkonnaministeeriumis

 

kiirgusseminar.

 

Loe lähemalt!

Noorte looduskaitsjate tunnustamine

Otsime silmapaistvaid

noori looduskaitsjaid!

Kandidaate saab esitada

10. novembrini.

Loe lähemalt!

Keskkonnajuhtimise koolitus

16. oktoobril ja 27. novembril toimub keskkonnajuhtimise koolitus avaliku

sektori asutustele ja kontoripõhistele

organisatsioonidele.

Osalemine tasuta!
Uuri lähemalt!
 

Kuidas looduses liikuda?

1. augustist hakkas kehtima uus igaüheõigus ehk reeglid, mille järgi käituda looduses eramaal.

Lähemalt »

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Eelinfo

Kolmapäev, 22. oktoober

Kolmapäeval, 22. oktoobril kell 10 kohtub Keskkonnaministeeriumi välisõhu osakond Eesti Keemiatööstuse Liiduga, et arutada atmosfääriõhu kaitse seaduse eelnõule esitatud märkusi.

Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp@envir.ee, 6262910, 53036253.

 

Kolmapäeval, 22. oktoobril algusega kell 18 toimub Türi Kultuurikeskuses (Hariduse 1) loodusõhtu. Loodusõhtu esimeses osas tutvutakse pildi ja jutu vahendusel Järvamaa loodusega, õhtu teises osas räägitakse 2014. aasta linnust - jäälinnust. Loodusõhtu külaliseks on Ingmar Muusikus. Loodusõhtu on tasuta. Loodusõhtu toimumist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo ja osavõtusoovist teavitamine: Piret Eensoo, Keskkonnaameti keskkonnahariduse peaspetsialist, piret.eensoo@keskkonnaamet.ee, 5306 5044

 

Kolmapäeval, 22. oktoobril algusega kell 17.30 toimub Viljandi Linnaraamatukogu III korruse näitustesaalis loodusõhtu „Soome laht – noore mere tervis ja unikaalne loodus“. Loodusõhtu külaliseks on Lennart Lennuk. Loodusõhtu on tasuta. Loodusõhtu toimumist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo ja osavõtusoovist teavitamine: Reet Vaiksalu, Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist, reet.vaiksalu@keskkonnaamet.ee, 5308 3344.

Neljapäev, 23. oktoober

Neljapäeval, 23. oktoobril kell 10 toimub Haapsalu Kultuurikeskuses Keskkonnaameti keskkonnahariduse regionaalne konverents. Konverentsile oodatakse osalema keskkonnahariduse valdkonnaga seotud inimesi: kooli- ja lasteaiaõpetajaid, koolide ja koolieelsete lasteasutuste juhte, keskkonnahariduskeskuste ja muuseumide töötajaid, haridusametnikke ja kõiki huvilisi, kes soovivad end paremini kurssi viia energia säästmise võimalustega. Konverentsil osalemine on tasuta, osalemiseks tuleb valida endale sobiv konverentsipaik ning registreeruda. Lisainfo leiab siit.

 

Neljapäeval, 23. oktoobril toimub Keskkonnaministeeriumis kiirgusseminar. Täpset teemade loetelu ja ajakava näeb siit. Loengutel osalemine  on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine.

Lisainfo ja registreerimine (20. oktoobrini): Krista Jüriado, Keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna peaspetsialist, krista.juriado@envir.ee, 626 2919.

 

Neljapäeval, 23. oktoobril kohtub Keskkonnaministeeriumis põlevkivi kasutamise arengukava 2016-2030 koostamise komisjon, et hinnata arengukava tervikuna.

Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp@envir.ee, 6262910, 53036253.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.