Sa oled siin

Uudised

24.05.2017|Keskkonnaministeerium

Pomerants: Soome lahe lõhe tuleb sõbralikult ära jagada

Täna hommikul külastas keskkonnaminister Marko Pomerants Helsingit, kus kohtus Soome põllumajanduse ja metsanduse ministri Jari Leppäga ning Soome parlamendi metsandus- ja põllumajanduskomitee liikmetega.
22.05.2017|Keskkonnaministeerium

Koha looduslikuks taastootmiseks paigutati Pärnu lahte kunstkoelmud

Koha on Pärnu lahe üheks tähtsaimaks tööndus- ja harrastuspüügi kalaks, kuid looduslikud kudetingimused on seal piiratud.
Kavandatav Nord Stream 2 torujuhe, päritoluriigid ja mõjutatavad riigid
22.05.2017|Keskkonnaministeerium

Kolmapäeval toimub Nord Stream 2 keskkonnamõju hindamise aruande avalik arutelu

17. aprillist kuni 19.
15.05.2017|Keskkonnaministeerium

Eerik Kumari nimelise looduskaitsepreemia pälvis Agu Leivits

Keskkonnaminister Marko Pomerants andis täna botaanikaaias looduskaitsekuud avades selleaastasele laureaadile, pikaaegsele looduse uurijale ja kaitsjale, loomaökoloog Agu Leivitsale, üle Eerik Kumari nimelise looduskaitsepreemia koos looduskaitse kuldmärgiga.
12.05.2017|Keskkonnaministeerium

Pühapäeval algab looduskaitsekuu „Eestilt Euroopale, Euroopalt Eestile“

Tänavusel looduskaitsekuul arutletakse selle üle, milline on Eesti osa Euroopa loodushoius, mis on meie riigis need erilised loodusväärtused, mida mujal ei leidu ja mille säilimise eest peame hoolt kandma ning selle üle, mida on meie loodushoiule andnud Euroopa Liitu
11.05.2017|Keskkonnaministeerium

Brüsselis lahendati kalavarude ja mereökosüsteemide kaitse küsimusi

Tänane põllumajandus- ja kalandusnõukogu kohtumine keskendus peamiselt just kalanduse teemadele. Arutati. kuidas tagada kalavarude ja mereökosüsteemide kaitset tehniliste meetmete kaudu ning kinnitati viimastele ühine lähenemisviis.
10.05.2017|Keskkonnaministeerium

Tallinnas arutatakse maavarade säästliku kasutamise üle

Tallinnas Kultuurikatlas algab täna kahepäevane maapõue konverents "Ühisvara uus tulemine – arengusuunistest tulemusteni", kus tutvustatakse visioonidokumendi „Maapõuepoliitika põhialused aastani 2050“ arengusuundadest lähtuvaid edasisi s
09.05.2017|Keskkonnaministeerium

Kevad-suvise raierahu laiendamist arutatakse uue metsanduse arengukava koostamise raames

Keskkonnaminister Marko Pomerantsi kommentaari uudistele, mis kajastasid seda, et keskkonnaministeerium ei toetanud EKRE ettepanekut kehtestada Eesti metsades üleüldine raierahu ajavahemikus 15. aprillist 15. juunini.
05.05.2017|Keskkonnaministeerium

Valmis radooni mõõtmise juhend

Keskkonnaministeerium koostas radooni mõõtmiseks juhendi, mis on abiks nii mõõtmise tellijale, tegijale kui ka järelevalvajale mõõtmisprotsessi ja selle tulemuste mõistmiseks.
04.05.2017|Keskkonnaministeerium

Avanes LIFE programmi 2017. aasta taotlusvoor

Möödunud reedel, 28. aprillil avanes Euroopa Liidu LIFE programmi keskkonna- ja kliimaprojektide taotlusvoor, mille eelarve on tänavu 373 miljonit eurot.

Lehed

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.