Sa oled siin

Nature-based Solutions konverents

24. oktoobrist 26. oktoobrini korraldavad Tallinna Ülikool ja Keskkonnaministeerium Tallinnas konverentsi „Nature-based Solutions: From Innovation to Common-use“, kus tutvustatakse loodusest inspireeritud innovaatilisi praktikaid ja teadmisi, mis aitavad lahendada kliimamuutusest ja linnastumisest tekkivat koormust linnadele ning looduskeskkonnale.

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames toimuval konverentsil keskendutakse sellele, kuidas tehnoloogiad saavad uute looduspõhiste lahenduste loomist ja kasutamist tõhustada ning inimeste teadlikkust tõsta. Konverentsi teemad hõlmavad loodusel põhinevaid ja ökoinnovaatilisi tehnoloogiaid, mida on võimalik rakendada nii linna- kui looduskeskkonnas.

Kolmepäevasel sündmusel osalevad eksperdid ja poliitikakujundajad annavad soovitusi, kuidas suurendada Euroopas teadlikkust loodusest inspireeritud innovaatilistest lahendustest ja viia nende laiema rakendamiseni. Konverentsist osa võtma on oodatud ka Eesti teadlased, praktikud ja poliitika kujundajad, et parimad praktikad meile jõuaksid ning meie kogemus maailma kanduks.

Konverentsile registreerumine algab augustis.

 

Lisainfo: Ivo Krustok, Keskkonnaministeeriumi teadusnõunik, 626 2924 või ivo.krustok@envir.ee

Lisainfo

 


 

 

Viimati uuendatud: 27. juuni 2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.