Sa oled siin

Haldusala pressikontaktid

SA Erametsakeskus

Regina Hansen, kommunikatsioonijuht

regina.hansen@eramets.ee
527 5151

Keskkonnaagentuur

Valdo Jahilo, pressiesindaja

valdo.jahilo@envir.ee

Keskkonnaamet

Sille Ader, Keskkonnaameti pressiesindaja

sille.ader@keskkonnaamet.ee
680 7440, 5745 0332

Keskkonnainspektsioon

Leili Tuul, nõunik

leili.tuul@kki.ee
696 2227

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus

Elina Kink, kommunikatsioonijuht

elina.kink@kik.ee
627 4330, 5687 5797

Loodusmuuseum

Kätlyn Metsmaa, kommunikatsioonijuht

katlyn.metsmaa@loodusmuuseum.ee
641 1739, 5698 0425

Maa-amet

Karmen Kaukver, avalike suhete nõunik

karmen.kaukver@maaamet.ee
665 0630

Riigimetsa Majandamise Keskus

Mari-Liis Kitter, kommunikatsiooniosakonna juhataja

mari-liis.kitter@rmk.ee
676 7033, 514 5954

Marina Poltavtseva, kommunikatsiooni projektijuht (venekeelne sihtgrupp)

marina.poltavtseva@rmk.ee
676 7318, 520 0318

 

Viimati uuendatud: 9. märts 2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.