Sa oled siin

Haldusala pressikontaktid

SA Erametsakeskus

Kertu Kekk, kommunikatsioonijuht

kertu.kekk@eramets.ee
5596 7682

Keskkonnaagentuur

Valdo Jahilo, pressiesindaja

valdo.jahilo@envir.ee

Keskkonnaamet

Sille Ader, Keskkonnaameti pressiesindaja

sille.ader@keskkonnaamet.ee
680 7440, 5745 0332

Keskkonnainspektsioon

Leili Tuul, nõunik

leili.tuul@kki.ee
696 2227

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus

Elina Kink, kommunikatsioonijuht

elina.kink@kik.ee
627 4330, 5687 5797

Loodusmuuseum

Kätlyn Metsmaa, kommunikatsioonijuht

katlyn.metsmaa@loodusmuuseum.ee
641 1739, 5698 0425

Maa-amet

Karmen Kaukver, avalike suhete nõunik

karmen.kaukver@maaamet.ee
665 0630

Riigimetsa Majandamise Keskus

Kristi Parro, kommunikatsiooniosakonna juhataja

kristi.parro@rmk.ee
676 7033, 5646 6479

Marina Poltavtseva, kommunikatsiooni projektijuht (venekeelne sihtgrupp)

marina.poltavtseva@rmk.ee
676 7318, 520 0318

 

Viimati uuendatud: 26. juuni 2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.