Sa oled siin

Majandusteave

Eelarve

2017. aasta riigieelarvest moodustab Keskkonnaministeeriumi eelarve 1,4% ehk 138 miljonit eurot. Teave 2017. aasta riigieelarve koostamise ning selle liigenduse kohta on avaldatud Rahandusministeeriumi veebilehel. Samalt lehelt leiab infot ka varasemate aastaeelarvete kohta.

 

 

Majandusaasta aruanded

Keskkonnaministeeriumi valitsemisala konsolideeritud majandusaasta aruanded. Aruanded sisaldavad ministeeriumi tegevusaruannet ja raamatupidamise aastaaruannet.

Majandusaasta aruande raamatupidamise osa õigsust ja tehingute seaduslikkust auditeerib Riigikontroll. Kõik nende finantsauditite aruanded saate kätte Riigikontrolli kodulehelt.

Raamatupidamise aruandeid kasvavalt kalendriaasta algusest saate vaadata saldoandmike infosüsteemist, mis asub aadressil https://saldo.fin.ee/. Aruannete vaatamiseks tuleb sisestada Keskkonnaministeeriumi nimetus ning valida aruandeperiood, mida soovite vaadata.

Viimati uuendatud: 25. veebruar 2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.