Tulevased ressursitõhususe infoseminarid

Keskkonnaministeerium rakendab meedet „Ettevõtete energia- ja ressursitõhusus“ Euroopa Liidu eelarveperioodi 2014-2020 struktuuritoetuste vahenditest kogumahuga 220,7 miljonit eurot, millest 110,35 miljonit eurot on Euroopa Liidu vahendid. Meetme alla kuulub neli tegevust: teadlikkuse tõstmine, spetsilistide koolitamine, auditite ehk ressursikasutuse analüüside tegemine ja investeerimine. Nende tegevuste sihtgrupiks on kõik ettevõtted fookusega väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetele ning töötlevale tööstusele.

„Ettevõtete ressursitõhususe“ meetme raames viib Keskkonnaministeerium koostöös Nordic Energy Solutions ja Hoiame Kokku Grupiga taaskord läbi personaalseid teemakohaseid konsultatsioone. Kevad 2018 tehakse 50 tasuta konsultatsiooni.

Konsultatsioonide eesmärk on tutvustada mäe- ja töötleva tööstuse ettevõtetele (põhitegevusvaldkond EMTAK B ja C) ressursitõhususe meedet ja selle võimalusi.

Valdkonna spetsialist toob kohtumise käigus välja, kuidas konkreetne ettevõte enda tootmises saaks tõsta ressursside kasutamise efektiivsust ning millele ja kuidas meetme raames toetust taotleda.

Konsultatsioonid toimuvad ettevõtetes kohapeal ja on tasuta!

Lisainfo

Jaana Merisaar
keskkonnakorralduse osakonna projektijuht

jaana.merisaar@envir.ee
626 0746

 

Viimati uuendatud: 15. veebruar 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.