Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (24.04.2017 - 30.04.2017)

Keskkonnaministeerium
Teisipäev, 25. aprill 2017

- Keskkonnaminister Marko Pomerants ja ministeeriumi delegatsioon viibivad kolmapäevani Euroopa Liidu mitteametlikul keskkonnaministrite kohtumisel Maltal. Kohtumisel arutletakse kliimamuutustega kohanemise teemadel ning räägitakse ka merekeskkonna kaitsest, mereprügist ja plastistrateegiast.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja, berit-helena.lamp@envir.ee, 626 2910, 5303 6253.
 

- Algusega kell 15 toimub Salla koolimajas (Rakke vald, Salla küla) Emumäe maastikukaitseala kaitse-eeskirja muutmise eelnõu väljatöötamise kavatsuse arutelu. Arutelule on oodatud kõik kohalikud elanikud ja teised huvitatud osapooled.
Lisainfo ja materjalid Keskkonnaameti kodulehel.

Kolmapäev, 26. aprill 2017

- Keskkonnaministeeriumi kalavarude osakonna juhataja Kaire Märtin osaleb kolmapäevast neljapäevani Berliinis toimuval Baltfish kohtumisel.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja, berit-helena.lamp@envir.ee, 626 2910, 5303 6253.
 

- Algusega kell 10 toimub infopäev Ida-Virumaa kohalike omavalitsuste spetsialistidele tutvustamaks Keskkonnaametiga kooskõlastamist vajavate kohalike omavalitsuste menetlustoiminguid ja omavalitsuste rolli keskkonnalubade väljastamisel. Infopäev toimub Keskkonnaameti Jõhvi kontori 3. korruse saalis (Pargi 15, Jõhvi). Infopäeval osalemine on tasuta, ent eelnevalt on vajalik registreeruda aadressil https://goo.gl/polTz2.
Lisainfo Keskkonnaameti kodulehel.

Neljapäev, 27. aprill 2017

- Keskkonnaminister Marko Pomerants osaleb Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses toimuval kütuseturu aastakonverentsil.
Lisainfot leiab logistikauudiste portaalist.
 

- Algusega kell 10.30 toimub Kihnu rahvamajas infopäev looduskaitsest ja ehitamisest Kihnu hoiualal. Keskkonnaameti spetsialistid räägivad Kihnu hoiuala kaitseväärtustest, poollooduslike koosluste hooldamisest ja toetustest, ehitustegevusest ning maaparandusest.
Lisainfo: Liis Sinijärv, Keskkonnaameti Lääne regiooni looduskasutuse spetsialist, liis.sinijarv@keskkonnaamet.ee, 5697 7945.
 

- Algusega kell 12.30 toimub KIKi korraline nõukogu koosolek.
Lisainfo: KIKi kommunikatsioonijuht Elina Kink, elina.kink@kik.ee, 5687 5797.
 

- Algusega kell 16 toimub Vääna Külakojas (Külakoja tee 2, Vääna) Vääna maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu avalik arutelu. Arutelule on oodatud kõik kohalikud elanikud ja teised huvitatud osapooled.
Lisainfo ja materjalid Keskkonnaameti kodulehel.
 

- Algusega kell 18 toimub Eesti Loodusmuuseumis järjekordne Öökulli akadeemia, kus sel korral on külas loodusmees Hendrik Relve. Selle kordne loeng „Alaskal, lõhejõgede ja karude maal“ viib meid retkele suvelõpu Alaskale.

Reede, 28. aprill 2017

- Keskkonnaminister Marko Pomerants osaleb koos USA suursaadiku James D. Melville’i ning USA sõduritega metsaistutamisel Lääne-Virumaal.
Lisainfo: Kristi Parro, RMK kommunikatsioonijuht, kristi.parro@rmk.ee, 5646 6479.
 

- Algusega kell 15 toimub Eesti Loodusmuuseumis Uudishimulike loodusklubi, kus sel korral on teemaks inimese ja loomade meeled. Aprillikuu kohtumisel uurime, kas loomadel on samasugused meeled ja meeleelundid, kui inimesel. Vaatame üheskoos, kas ja mis inimeste ja loomade meeltel teisiti on, milleks kellelgi meeli üldse vaja on ja kas meie või loomad saaksime hakkama ka siis, kui mõni meel täiesti rivist välja läheks.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.