Uus kalapüügiseadus

Uus kalapüügiseadus

jõustub 1. juulist.

Vaata lähemalt siit.

Pandipakendite tagatisraha ühtlustus

1. veebruarist on

kõikide pandiga

joogipakendite tagatisraha

10 eurosenti,

sõltumata pakendi liigist

või suurusest.

Lähemalt »

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Eelinfo

Esmaspäev, 30. märts

- Algusega kell 10 toimub Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis möödunud aasta mereseire tulemusi tutvustav konverents. Jutuks tuleb nii mereseire (operatiivseire, kaugseire jm) kui ka koostööküsimused mereseire tõhustamiseks.
Lisainfo: Alvar Räägel, Keskkonnaagentuuri keskkonnaseire korralduse osakonna juhataja, alvar.raagel@envir.ee, 673 6614.

 

- Keskkonnaministeeriumis toimub kliimapoliitika põhialuste aastani 2050 koostamise energeetika ja tööstuse töörühma teine koosolek. Lisainfo siit.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp@envir.ee, 6262910, 53036253.

Teisipäev, 31. märts

- Kell 13 alustab Vana-Lõuna trammipeatusest (Tallinn, Vana-Lõuna 37) sõitu esimene uus C02 kvoodimüügi vahenditest soetatud tramm. Uute trammide kasutuselevõtu eelduseks on trammitaristu uuendamine, mida riik toetab Ühtekuuluvusfondi vahenditest 24,5 miljoni euroga. Toetust vahendab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK).
Lisainfo: Elina Kink, KIK-i kommunikatsioonijuht, elina.kink@kik.ee, 5687 5797.

 

- Keskkonnaministeeriumi välisõhu osakonna peaspetsialist Heiko Heitur esineb Äripäeva korraldataval kütuste konverentsil teemal „Kütuse tarnijate kohustus vähendada tarnitud kütuste kasvuhoonegaaside heitkoguseid 6% aastaks 2020“.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp@envir.ee, 6262910, 53036253.

 

- Keskkonnaministeeriumi jäätmeosakonna juhataja Peeter Eek teeb ettekande Briti Suursaatkonna korraldatava kampaania „Toiduame 100 00“ avaüritusel. Lisainfo ja päevakava siit.

 

- Keskkonnaministeeriumis toimub kliimapoliitika põhialuste aastani 2050 koostamise jäätmete töörühma esimene koosolek. Lisainfo siit.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp@envir.ee, 6262910, 53036253.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.