Eesistumine

2017. aasta teisel poolaastal

on Eesti esimest korda

Euroopa Liidu Nõukogu

eesistuja rollis.

Lähemalt »

Eesti Vabariik 100

Vaata, mida kingitakse
Eesti Vabariigile
100. sünnipäevaks!


Lähemalt »

Metsastatistika

Eestis viib riiklikku ehk statilist metsa-

inventeerimist läbi Keskkonna-

agentuur. Tutvu kõige

värskemate

andmetega.

Lähemalt »

Euroopa maastikukonventsioon

Euroopa maastiku-

konventsioon on

esimene rahvus-

vaheline kokkulepe,

mis käsitleb otseselt

maastikke.

Lähemalt »

Eesti õhukvaliteet

Eesti Keskkonnauuringute

Keskus pakub kõigile

huvilistele võimalust

reaalajas tutvuda

oma kodukoha

õhukvaliteediga.

Lähemalt »

Eelinfo

Pühapäev, 17. detsember

Pühapäeval, 17. detsembril on Nõva külastuskeskuses soovijatel võimalik juhendajate kaasabil minna metsa jõulukuuske otsima ja valmistada jõulukingitusi looduslikest materjalidest. Osalemiseks tuleb end registreerida aadressil info.nova@rmk.ee.
Lisainfo: Nõva külastuskeskuse teabejuht Tiiu Annuk 507 7369.

Teisipäev, 19. detsember

Algusega kell 10 toimub Keskkonnaministeeriumis (Narva mnt 7a) radooniseminar, mille eesmärk on tutvustada kavandatavaid muudatusi õigusloomes, jagada radoonialast infot ja parandada inimeste teadlikkust radooniga seonduvast. Seminaril teevad ettekande Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnaameti spetsialistid radooni reguleerimisest Eesti õigusloomes ja radoonisisalduse mõõtmistest elu- ja tööruumides. Lisaks räägitakse radoonikaitse meetmete kasutamisest uutes ja olemasolevates hoonetes ning tutvustatakse Keskkonnainvesteeringute Keskuse rahastatud ning Eesti Geoloogiakeskuse koostatud Eesti pinnase radooniriski ja looduskiirguse atlast. Seminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Registreerimiseks tuleb hiljemalt 15. detsembriks saata e-kiri Keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna peaspetsialistile Maris Arrole (maris.arro@envir.ee). Päevakava leiab siit.
Lisainfo seminari kohtaMaris Arro, Keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna peaspetsialist, maris.arro@envir.ee, 626 2908

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.