GPS-seadmete kontroll

Nüüd saavad kalurid hõlpsasti

kontrollida, kas tema

laevale paigaldatud GPS

jälgimisseade saadab signaali

või mitte.

Uuri rohkem siit.

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Eelinfo

Neljapäev, 29. september

- KIKi Tartumaa projektispetsialist Indrek Põder osaleb Eesti Rahva Muuseumi uue hoone pidulikul avamisel. KIKi keskkonnaprogrammist rahastati aastatel 2008-2011 ERMi hoone maa-ala ja selle lähiümbruse jääkreostuse likvideerimist ja pinnavete reguleerimissüsteemi ehitamist ca 1,5 miljoni euroga.
Lisainfo Indrek Põder, indrek.poder@kik.ee, 5558 8351.
 

- Algusega kell 18 toimub Eesti Loodusmuuseumis järjekordne Öökulli akadeemia, kus seekord on külas Ain Kallis ning teemaks on kliimamuutused ja nendega kaasnev.

Reede, 30. september

- Keskkonnaminister Marko Pomerants ja ministeeriumi asekantsler Meelis Münt osalevad erakorralisel keskkonnanõukogul Brüsselis. Keskkonnaministrite kohtumisel võetakse vastu nõukogu otsus Pariisi kokkuleppe ratifitseerimise kohta ja kiidetakse heaks nõukogu järeldused Marrakechis toimuvaks kliimakonventsiooni osaliste kohtumiseks.
 

- Algusega kell 10 toimub Keskkonnaministeeriumis Keskkonnaameti seminar „Jäätmete liigiti kogumise edendamine kohalikus omavalitsuses, 2016“, kuhu on oodatud Harju-, Järva- ja Raplamaa omavalitsuste esindajad.
Lisainfot leiab Keskkonnaameti kodulehelt.
 

- Keskkonnaamet korraldab Soomaa rahvuspargis Sooülikooli aastaseminari "Kultuuripärand", kus arutletakse kultuuripärandi, pärimuse ja looduslike pühapaikade kaitse teemadel. Laupäeval toimub aastaseminari raames ka praktiline õppepäev.
Lisainfo ja registreerumine Keskkonnaameti kodulehel.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.