Kuidas looduses liikuda?

1. augustist hakkas kehtima uus igaüheõigus ehk reeglid, mille järgi käituda looduses eramaal.

Lähemalt »

Uus KMH direktiiv

15. mail jõustus uus keskkonnamõju
hindamise direktiiv, mille ülevõtmiseks
on riikidel aega kolm aastat.
Lähemalt »

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Ministeeriumid said ühesuguse võrgukodu

Juuni algul võtavad kõik
ministeeriumid kasutusele
sarnase ülesehituse ja
kujundusega veebilehe.

Lähemalt »

Eelinfo

Laupäev, 20. september

Laupäeval ja pühapäeval, 20. ja 21. septembril kell 11.00, 13.00 ja 15.00 toimuvad Loodusmuuseumi hoovis etendused "Seenekuningas". Eesti pärimusel põhineva etenduse käigus saavad lapsed teada, kuidas suhtusid metsa meie esivanemad ja kui suur jõud võib olla ühel väikesel metsaelanikul. Etenduse lavastab ja etendab rändteater Vaba Vanker.

Lisainfo: Kati Raudsaar, kommunikatsioonijuht, kati.raudsaar@loodusmuuseum.ee,  5258569.

Pühapäev, 21. september

Pühapäeval kell 9 toimub väljasõit Matsalu rahvusparki. Tutvutakse Penijõe looduskeskuse väljapanekuga, külastatakse Lihulas toimuvat 12. Matsalu loodusfilmide festivali ning peatutakse Keemu vaatetornis. Väliseminari juhendab botaanik Peeter Vissak. Keskkonnaameti projektist kaetakse lektoritasu ja bussitransport, sissepääsupileti filmifestivalile (2.-) tasub iga osaleja ise. Lõunapausi jaoks kaasa võtta oma leivakott. Selga ja jalga panna matkarajal liikumiseks sobivad riided ja jalanõud. Seminari toimumist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Osavõtusoovist teavitamine ja lisainfo: Reet Vaiksalu, Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist, reet.vaiksalu@keskkonnaamet.ee, 5308 3344.

 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.