Metsaseaduse muutmisest

Keskkonnaministeeriumis on

valmimas metsaseaduse

muutmise eelnõu, millega

seoses on üles

kerkinud mitmeid

küsimusi, millele anname

põhjalikud vastused.

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Eelinfo

Esmaspäev, 12. detsember

- Esmaspäevast teisipäevani toimub EL põllumajandus-ja kalandusnõukogu Brüsselis. Nõukogu istungil kinnitatakse kalapüügivõimalused ELi laevadele 2017. aastaks EL ja rahvusvaheliste vetes (va Läänemeri). Nõukogul osalevad keskkonnaminister Marko Pomerants ning kalavarude osakonna esindajad.
 

- Algusega kell 10 korraldab Maa-amet koostöös AS-iga Datel kohalike omavalitsuste esindajatele Tartus Keskkonnaameti kontoris (Aleksandri tn 14) maamaksu infosüsteemi (MAKIS) tutvustamiseks koolituse. MAKIS on veebipõhine infosüsteem, mille kaudu edastavad kohalikud omavalitsused andmed Maksu- ja Tolliametile, kes arvutab nende alusel tasumisele kuuluva maamaksusumma ning väljastab maksuteate. Samad koolitused toimuvad veel 13. detsembril Pärnus Keskkonnaameti Pärnu kontoris (Roheline tn 64) ja 14. detsembril Tallinnas Maa-ameti II korruse saalis (Mustamäe tee 51).
Lisainfo: Katrin Edasi, Maa-ameti kinnisvara hindamise osakonna peaspetsialist, Katrin.Edasi@maaamet.ee.

Teisipäev, 13. detsember

- Algusega kell 14 kohtub keskkonnaminister Marko Pomerants keskkonnakomisjoniga.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.