Eesistumine

2017. aasta teisel poolaastal

on Eesti esimest korda

Euroopa Liidu Nõukogu

eesistuja rollis.

Loe lähemalt siit.

Eesti õhukvaliteet

Eesti Keskkonnauuringute

Keskus pakub kõigile

huvilistele võimalust

reaalajas tutvuda

oma kodukoha

õhukvaliteediga.

Uuri lähemalt siit

GPS-seadmete kontroll

Nüüd saavad kalurid

hõlpsasti kontrollida,

kas tema laevale

paigaldatud GPS

jälgimisseade saadab

signaali või mitte.

Uuri rohkem siit.

Eelinfo

Esmaspäev, 27. veebruar

- Keskkonnaminister Marko Pomerants viibib esmaspäevast teisipäevani Brüsselis, kus osaleb ministrite taseme rohekasvu grupi (GGG) kohtumisel ning keskkonnanõukogu istungil. Lisaks kohtub minister Euroopa Parlamendi keskkonnakomitee juhi Adina Valeaniga.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja, berit-helena.lamp@envir.ee, 626 2910, 5303 6253.


- Esmaspäeval on KIKi keskkonnaprogrammi taotlusvooru tähtaeg. Taotlusvoor on avatud üheksas valdkonnas: veemajandus, jäätmekäitlus, keskkonnakorraldus, looduskaitse, metsandus, kalandus, atmosfääriõhu kaitse, merekeskkond ja keskkonnateadlikkus.
Lisainfot leiab KIKi kodulehelt.

Teisipäev, 28. veebruar

- Algusega kell 11 toimub Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis (Narva mnt 7a, Tallinn) infopäev taotlejatele, kes soovivad KIKist taotleda toetust soojusenergia projektide rahastamiseks. Toetust antakse Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist ja meetme töötas välja Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.
Lisainfo ja registreerumine siin.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.