Veemajanduskavade väljapanek

1. maist 31. oktoobrini

saab maakonnakeskus-

tes tutvuda 2015-2021

perioodi veemajandus-

kavade avaliku välja-

panekuga. Lisainfo siit.

Uus kalapüügiseadus

Uus kalapüügiseadus

jõustub 1. juulist.

Vaata lähemalt siit.

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Eelinfo

Laupäev, 4. juuli

- Algusega kell 9 toimub Piusa liblikaretk, mida juhendab veterinaar ja liblikafotograaf Ain Piir, kelle juhendamisel saavad kõik osalejad õppida tundma päevaliblikaid. Eestis on päevaliblikaid registreeritud 113 liiki ning neist 90  saab pildistada just Põlvamaal.
Lisainfo: Mari Kala, Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist, 799 0914, mari.kala@keskkonnaamet.ee.

Esmaspäev, 6. juuli

- Esmaspäevast teisipäevani osaleb Keskkonnaameti keskkonnaosakonna veemajanduse koordinaator Milvi Aun konkursi "Aasta põllumees 2015" žürii ringsõidul Lääne-Virumaal, Järva- ja Saaremaal. Lisaks põllumajanduslikele saavutustele hinnatakse ka keskkonnaalast tegevust ettevõttes ning heakorda.
Lisainfo: Sille Ader, Keskkonnaameti pressiesindaja, sille.ader@keskkonnaamet.ee, 680 7440.

 

- Algusega kell 10.30 toimub Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis LIFE programmi infopäev. LIFE programm toetab projekte, mis panustavad keskkonnapoliitikate väljatöötamisse ja rakendamisse, looduskaitsesse ja loodusliku mitmekesisuse säilitamisse, kliimamuutuste leevendamisse ja kohanemisse ning teavitustöösse. Päevakava leitav siit
Lisainfo: Tiina Pedak, Keskkonnaministeeriumi välisfinantseerimisosakonna struktuurivahendite büroo peaspetsialist tiina.pedak@envir.ee, 626 2947.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.