GPS-seadmete kontroll

Nüüd saavad kalurid hõlpsasti

kontrollida, kas tema

laevale paigaldatud GPS

jälgimisseade saadab signaali

või mitte.

Uuri rohkem siit.

Kliimapoliitika põhialused 2050

KPP 2050 dokumendiga

lepitakse esimest korda

kokku Eesti kliimapoliitika

pikaajalises visioonis.

Eelnõuga saab tutvuda

siin. Kommentaare

ootame 7. juulini 2016. 

Kuidas looduses liikuda?

Uus igaüheõigus ehk reeglid,

mille järgi käituda

looduses eramaal.

Lähemalt »

Uus jäätmekava 2014-2020

Uus riigi jäätmekava
keskendub jäätmetekke
vähendamisele.
Lähemalt »

Eelinfo

Esmaspäev, 27. juuni

- 27.-28. juunini toimub Luxembourgis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusnõukogu istung, kus arutatakse 2017. aasta kalapüügivõimaluste teatise teemal.
Lisainfo: Kadri Masing, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik, kadri.masing@envir.ee, 6262 941, 5688 0386.

 

- Esmaspäevast neljapäevani toimub Läänemere teadusprojekti „Bioloogilise mitmekesisuse muutuste põhjuse, tagajärjed ja olulisus majandamisele“ (BONUS BIO-C3) teise aasta nõupidamine. Osalevad teadlased projektikonsortsiumi kõigist teaduasutustest (esindatud on 7 riiki), ning kutsutud on ka keskkonnaministeeriumi esindajad. Projekti Eesti poolne juhtpartner on TÜ Eesti mereinstituut. Eesti osalust projektis kaasrahastab SA Eesti Teadusagentuur
Lisainfo: Henn Ojaveer, TÜ Eesti mereinstituudi mereökosüsteemide juhtivteadur, henn.ojaveer@ut.ee, 515 8328.

Teisipäev, 28. juuni

- 28.-30. juunini korraldab Keskkonnaamet kõigis Eesti rahvusparkides noore looduskaitsja kursuse Junior Ranger 2016.  Kursuse eesmärk on suurendada noorte keskkonna- ja loodusteadlikkust ning soodustada noorte looduskaitsjate võrgustiku koostööd nii Eestis kui välismaal. Lisainfo Keskkonnaameti kodulehelt.

 

- Keskkonnaminister Marko Pomerants annab üle ökomärgise sertifikaadi ettevõttele OÜ Ten Roses, mis tegeleb paberist salvrätikute tootmisega.
Lisainfo: Kadri Masing, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik, kadri.masing@envir.ee, 6262 941, 5688 0386.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.