Esileht » Avalik teave » Vastuvõtuajad

Prindi

Küsimuste esitamine

Kõik keskkonnaministeeriumiga seonduvad küsimused palun saatke aadressil , telefonitsi on küsimused oodatud numbril 6262 802. Sealt suunatakse Teie küsimused edasi pädevale vastajale. Teabenõuet saate esitada Keskkonnaministeeriumi dokumendiregistri kaudu. Seejuures palume tähele panna, et mitte iga pöördumine ei ole teabenõue. Teabenõudega küsitakse asutuses juba olemas olevat teavet (nt dokumenti või väljavõtet). Teabenõudele vastatakse 5 tööpäeva jooksul.

Kui küsite asutuse hinnangut või nõu, juhite tähelepanu puudustele või soovite mingi toimingu tegemist, siis see ei ole teabenõue. Sel juhul on vastamise tähtaeg pikem.
Vastuvõtuajad

Kohtumiseks Keskkonnaministeeriumi ametnikega tuleb end registreerida haldusosakonna spetsialisti kaudu telefonil 6262 802 või e-posti aadressil .


Registreerumisel palume Teil selgitada ülevaatlikult küsimust või probleemi, millega soovite ametniku poole pöörduda, ning jätta oma kontaktandmed. Haldusosakonna spetsialist registreerib taotluse ning teatab Teile hiljem vastuvõtu täpse kuupäeva ja kellaaja.keskkonnalubade infosüsteem


Osale


load